Akıllı Bina Projeleri | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Şub 16

Akıllı Bina Projeleri

Firmamız tüm inşaat şirketlerine tüm akıllı bina projeleri alanında çözüm önerilerinde bulunmaktadır. Bu uygulamalar, apartman dairelerine, villalara özel olarak yapılmaktadır. Akıllı ev sistemleri sayesinde, evde bulunan tüm elektronik sistemlerinin uzaktan kontrol edilmesi sağlanmaktadır. Evinizdeki ışık sistemlerinin, ısınma – soğutma sistemlerinin otomatik çalışması, güvenlik tedbirlerinin alınması gibi ihtiyaç hissettiğiniz tüm alanlar için projeler geliştirerek, evinize en uygun akıllı sistem kurulumu yapılabilir.

INTERRA Imini

INTERRA Imini

Gelişmiş özellikleri sayesinde yaşam konforunuzun üst seviyelere çıkmasına yardımcı olan INTERRA Imini aydınlatma, perde-panjur kontrolü ve oda sıcaklığını kontrol etme gibi özellikleri bulunur. Kullanışlı ara yüzü sayesinde her yaşa hitab eden kullanıcı dostu kullanım sağlıyor. INTERRA Imini mimari tasarım açısından da görsel şıklığı ile ön planda yer alıyor.

Daha Fazla

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch

Zarif ve estetik tasarımı ile ön planda yer alan INTERRA Iswitch renk seçenekleri ile kullanıcısına kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor. Iswitch ile mekanlarınız da birden fazla anahtar kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm anahtarlarınızı tek bir INTERRA Iswitch üzerinde toplayarak aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve senaryolarınızı tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Tasarruf Amaçlı Akıllı Bina Sistemleri

Akıllı bina projeleri sayesinde evinizde çeşitli enerji tasarrufları sağlayabilirsiniz. Özellikle ışık sistemlerini akıllı sisteme dâhil ettirdiğinizde, projeye dâhil edilen sensörler sayesinde sadece sizin bulunduğunuz alanlardaki ışıklar otomatik yanacak, diğer bölümler kendiliğinde sönecektir. Bu size enerji tasarrufu sağlayacaktır. Isınma sistemleri de aynı şekilde belirli bir süre kullanılmayan alanların ısınmasını durduracak ve tasarrufunuz artacaktır. Akıllı ev sistemleri sayesinde evden çıktığınızda ışıklar ve ısınma sistemleri açık mı kaldı endişenizden kurtulmuş olacaksınız.

Akıllı Bina Projeleri

Akıllı Bina Projelerinin Faydaları

Firmamız müşteri odaklı olarak hizmetlerini yürütmektedir. Akıllı bina projeleri geliştirerek sizlere uygun senaryolar geliştirerek sistemlerin çalışma ayarlamaları yapılmaktadır. Konutunuz, apartman dairesi de olsa, villa tipi müstakil bir ev dahi olsa en uygun akıllı ev projeleri geliştirilecektir. Bu projeler sayesinde, akşam eve gelmeden önce, ısınma sistemlerini çalıştırabilir, fırın ya da ocağa koyduğunuz yemeğin pişmesi için fırın ve ocağı çalıştırabilirsiniz. Bu size hem zaman kazandıracak hem de enerji tasarrufu sağlayacaktır. Evinize geldiğinizde sistem sizi algılayacak ve giriş kapıları açılacak, ışıklar kendiliğinden yanacaktır.

Emniyet Tedbirleri

Akıllı ev otomasyon sistemleri sayesinde, eviniz ile ilgi tüm emniyet tedbirlerini kolaylıkla alabilirsiniz. Bu sistemler sayesinde evinizi uzaktan kontrol edebilmektesiniz. Web sitemizde yaptığımız projeler hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Yapacağımız projeler ile evinizi çeşitli etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Evde olmadığınız zaman evinizin sistemlerini görüntülü olarak kontrol edebilir, elektronik sistemleri aç kapa yapabilirsiniz. En önemli emniyet tedbiri hırsızlık olaylarına karşıdır. Evde olmadığınız her an evinizdeki aydınlatma sistemlerini ve ses sistemlerini çalıştırarak çevreye evde olduğunuz görüntüsünü rahatlıkla verebilirsiniz. Ayrıca görüntü sistemleri siz evde olmadığınız zaman kapıya gelen kişilerin görüntüsünü anında size ulaştıracaktır.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses ve Sinema Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Hemen Bilgi Alın!

Sistemlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle
hemen iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

 

Katalog İste İletişime Geç !

Diğer Yazılar
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by