Akıllı Ev Otomasyonu Fiyatları | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Mar 02
Akıllı Ev Bina Sistemleri

Akıllı Ev Otomasyonu Fiyatları

Yüksek teknoloji ve üstün performans etkileriyle geliştirilen akıllı ev sistemleri, uygun fiyat avantajları sağlar. Akıllı ev otomasyonu fiyatları, kullanılan teknolojiye ve senkronize edilen cihazlara bağlı olarak belirlenir. Kamera sistemleri, alarm güvenlik sistemleri ve otomasyon sistemlerinin özellik ve içeriklerine bağlı olarak fiyat belirlemesi yapılır.

Akıllı ev sistemleri, konfor ve güvenlik sistemleri olarak iki farklı kategoride değerlendirilebilir. Elektronik sistemler ile kurulum edilen güvenlik faktörleri, kullanılan panel, sistem ve yazılımlara göre fiyat seçenekleri sunulmaktadır.

INTERRA Imini

INTERRA Imini

Gelişmiş özellikleri sayesinde yaşam konforunuzun üst seviyelere çıkmasına yardımcı olan INTERRA Imini aydınlatma, perde-panjur kontrolü ve oda sıcaklığını kontrol etme gibi özellikleri bulunur. Kullanışlı ara yüzü sayesinde her yaşa hitab eden kullanıcı dostu kullanım sağlıyor. INTERRA Imini mimari tasarım açısından da görsel şıklığı ile ön planda yer alıyor.

Daha Fazla

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch

Zarif ve estetik tasarımı ile ön planda yer alan INTERRA Iswitch renk seçenekleri ile kullanıcısına kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor. Iswitch ile mekanlarınız da birden fazla anahtar kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm anahtarlarınızı tek bir INTERRA Iswitch üzerinde toplayarak aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve senaryolarınızı tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Alarm Güvenlik Sistemleri ve Fiyatları

Yangın alarm sistemleri, güvenlik kamerası ve güvenlik sistemleri, hırsız alarm sistemleri gibi farklı modüllerde uygulanan sistem ve yazılımlara göre fiyat sunumları yapılır. Alarm güvenlik sistemlerinde, kurulum yapılan alanın özelliklerine bağlı olarak, donanım, ekipman ve cihazlar hem sistem seçeneğini hem ürün fiyatlarını belirler.

Interpoint akıllı ev otomasyonu fiyatları, yüksek güvenlik ve uygun fiyat avantajlarıyla yaşam alanlarına cazip seçenekler kazandırır.

Akıllı Ev Otomasyonu Fiyatları

Akıllı Ev Sistemi Ekipman Fiyatları

Sekronizasyon sağlanacak elektronik aygıtlar, kurulum yapılacak teknolojik tasarımlar, özel yazılım unsurları ve güvenlik faktörlerinin harmanlanması ile dizayn edilen akıllı ev sistemleri, kullanılacak ekipmanların belirlenmesini sağlar. Kapı giriş panellerinden alarm kurulum panellerine, kablosuz bağlantı formlarından güvenlik kamerası kurulumlarına dek pek çok opsiyon içeren entegre sistemler, akıllı sistem alt yapısında kullanılacak donanımları da belirler.

Ekipman fiyatları ürün modellerine bağlı olarak belirlenir. Interpoint güvencesiyle akıllı ev otomasyonu fiyatları, her bütçe ve her yaşam alanına uygun tasarım özellikleriyle sunulur.

Ses ve Görüntü Sistemlerinde Fiyatlar

Ev sinema sistemi, ev ses sitemi, kablosuz ses sistemi, diafon sistemleri gibi farklı kategorilerde dizayn edilen ses ve görüntü sistemleri, fiyat alternatifleriyle geniş bir skala sunar. Clestron, Savant, Bose ve Heost gibi sistem özellikleriyle yüksek kalite, muazzam performans ve uygun fiyat seçenekleri sunulur.

Ürün detayları, özellikleri ve uygulanacak alana bağlı olarak fiyat belirlemesi keşif hizmetiyle sunulur. Kullanılacak sistemlerin belirlenmesi tamamen profesyonel çalışmalarla sunulmakta ve Interpoint marka kalitesiyle, global sistem kombinasyonları yapılmaktadır. Farklı sistem kapsamları ve modern tasarımlarla, cazip fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses ve Sinema Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Hemen Bilgi Alın!

Sistemlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle
hemen iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

 

Katalog İste İletişime Geç !

Diğer Yazılar
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by