Bang Olufsen BeoLab 17 | E-Akıllı Ev

BeoLab 17

 • Beolab 17
 • Beolab 17
 • Beolab 17

Bang Olufsen BeoLab 17

Twist ve dönüş, ses ve tasarım eşleşecek ve gelişecektir.
BeoLab 17, yerleşimi ne olursa olsun uyumlu bir ses ve ifade sağlayan bir kablosuz hoparlördür. Gerçek boyutunun ötesine geçen güçlü bir sese sahip sağlam, heybetli bir hoparlör. Sıkı, sağlam geometri, sayısız ifadeyle karakterleri sarar. Hoparlör kablolarını gevşetin ve kablosuz müziğin eşsiz ayrıntıda keyfini çıkarın.
 • Beolab 17
  Beolab 17
 • Beolab 17
  Beolab 17
 • Beolab 17
  Beolab 17

Bang Olufsen Beolab 17 Ses Sistemi

BeoLab 17’yi istediğiniz yere yerleştirme yeteneği, sesle birlikte yaşamanın heyecan verici yeni yollarını açar. Uyuyor ya da öne çıkıyor. Sen karar ver.
Beolab 17

BeoLab 17

Kablosuz ses performansını daha önce görülmemiş, sağlam bir ses kalitesiyle yepyeni bir seviyeye taşıyan yenilikçi WiSA teknolojisine dayanan yeni bir kablosuz hoparlör platformu. WiSA, geleneksel kablosuz ağlardan etkilenmeden etkilenmeyen, 5 GHz kablosuz U-NII frekans spektrumunda çalışır. Bunu, 24 bitlik, sıkıştırılmamış ses kalitesiyle birleştirin ve kablosuz ses algınızı tamamen yeniden tanımlayın. Immaculate Wireless Sound ile, tek ihtiyacınız olan tek bir güç kablosu ve BeoLab 17, Bang & Olufsen olsun ya da olmasın , yakındaki herhangi bir WiSA uyumlu televizyon ya da A / V alıcısını bulabilir ve bağlanacaktır.

Bang Olufsen BeoLab 17 Fiyat

Bang Olufsen BeoLab 17 ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki seçeneklerden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!