Bang Olufsen BeoLab 18 | E-Akıllı Ev

BeoLab 18

 • Beolab 18
 • Beolab 18

Bang Olufsen BeoLab 18

BeoLab 19 Biçim, işçilik ve performansın zarif bir göstergesini tanıtan sıra dışı bir ses sütunu olarak tasarlanmış.
BeoLab 18, olağanüstü bir kablosuz ses performansı, toplam yerleştirme esnekliği ve hoparlörün ikonik şeklini vurgulayan dikkatli seçilmiş materyaller sunuyor.
 • Beolab 18
  Beolab 18
 • Beolab 18
  Beolab 18
 • Beolab 18
  Beolab 18
 • Beolab 18
  Beolab 18
 • Beolab 18
  Beolab 18

Bang Olufsen Beolab 18 Ses Sistemi

Akustik mercek, 180 derecelik yatay bir alanda odadan en uygun ses kalitesini eşit bir şekilde yaymaktadır. Alüminyumdan güzel bir şekilde hazırlanmış olan lens, BeoLab 18 açıldığında ince yeşil bir parlaklık ile vurgulanmaktadır. Kalpteki ses performansı ile çarpıcı bir mühendislik dokunuşu.
Kablosuz teknoloji, Bang & Olufsen tarafından gerçek bir kesintisiz ses deneyimi için talep edilen titiz standartları karşıladı . Bir BeoLab 18 kablosuz kurulumu, her hoparlör için yalnızca tek bir güç kablosu gerektirir; böylece, odanız boyunca çığır açan çok kanallı kablosuz sesleri açığa çıkarmak için inanılmaz esneklik ve özgürlük sağlar.
Beolab 18

BeoLab 18

BeoLab 18’deki ses uyarlama anahtarı, hoparlörlerin yerleşimine bağlı olarak akustik performansı ayarlamanızı ve optimize etmenizi sağlar. Böylece onları istediğiniz yere yerleştirebilir ve mümkün olan en iyi deneyimden emin olabilirsiniz.
BeoLab 18, akustik mükemmelliğin doruk noktasıdır. 1925’ten bu yana Bang & Olufsen damgasını taşıyan otantik bir ses mirası. BeoLab 18, efsanevi BeoLab 8000 hoparlöründen esinlenerek, klasik siluetini yeni performans seviyeleri ve yeni tasarım katmanlarıyla ödüllendiriyor.

Bang Olufsen BeoLab 18 Fiyat

Bang Olufsen BeoLab 18 ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki seçeneklerden biriyle bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!