Bang Olufsen BeoLab 19 | E-Akıllı Ev

BeoLab 19

 • Beolab 19
 • Beolab 19

Bang Olufsen BeoLab 19

Kendine özgü simetri ve doğrulukla ham gücü birleştiriyor.
BeoLab 19, güçlü ve dinamik bir basa ve yerleştirme açısından toplam esnekliğe sahip bir ilerici kablosuz subwoofer’tır.
 • Beolab 19
  Beolab 19
 • Beolab 19
  Beolab 19
 • Beolab 19
  Beolab 19

Bang Olufsen Beolab 19 Ses Sistemi

Platonik bir katı olan dodecahedron, antik Yunan filozofu Platon’un adını taşıyan geometrik bir formdur. Normalde on iki beşgen yüze sahip ama tasarımcı sıkılmış, gerilmiş ve şekli kesmiş. Sonuç bir şekilde tanıdık ama yine de şaşırtıcı ve yeni bir ifadedir.
Sadece BeoLab 19 etkisini veren ayırt edici tasarım değil. Her teknik detay, duyguları en düşük frekanslarda bile yakalamak için bir özveri tarafından yönlendirilir.
Beolab 19

BeoLab 19

Kablosuz ses performansını daha önce görülmemiş, sağlam bir ses kalitesiyle yepyeni bir seviyeye taşıyan yenilikçi WiSA teknolojisine dayanan yeni bir kablosuz hoparlör platformu. WiSA, geleneksel kablosuz ağlardan etkilenmeden etkilenmeyen, 5 GHz kablosuz U-NII frekans spektrumunda çalışır. Bunu, 24 bitlik, sıkıştırılmamış ses kalitesiyle birleştirin ve kablosuz ses algınızı tamamen yeniden tanımlayın. Immaculate Wireless Sound ile ihtiyacınız olan her şey tek bir güç kablosu ve BeoLab 19, Bang & Olufsen olsun ya da olmasın , yakındaki herhangi bir WiSA uyumlu TV ya da A / V alıcısını bulacaktır.

Bang Olufsen BeoLab 19 Fiyat

Bang Olufsen BeoLab 19 ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki seçeneklerden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!