Bang Olufsen BeoLab 20 | E-Akıllı Ev

BeoLab 20

 • Beolab 20
 • Beolab 20

Bang Olufsen BeoLab 20

Biçim ve işlevi kusursuz bir şekilde birleştiren zarif, güçlü bir ses ifadesi.
Düzgün yüksek frekanslı ve ultra yüksek yoğunluklu bir bas ile son derece esnek bir kablosuz hoparlör, odaya herhangi bir yere yerleştirilebilir ve hala görsel ve sonik etkisini korur.
BeoLab 20’nin taçlandırma zaferi Akustik Mercektir. 180 derecelik yatay dağılımı, pürüzsüz yüksek frekanslı sesi oda boyunca eşit olarak taşır. Akustik Lens, hoparlörün önünde optimum ses alanını en üst düzeye çıkarır ve dinleyicinin hala mükemmel ses deneyimi yaşarken serbestçe hareket etmesini sağlar. Teknoloji ayrıca zemin ve tavan yansımalarının etkisini en aza indirir, istenmeyen distorsiyonu azaltır ve böylece genel ses deneyimini geliştirir.
 • Beolab 20
  Beolab 20
 • Beolab 20
  Beolab 20
 • Beolab 20
  Beolab 20
 • Beolab 20
  Beolab 20

Bang Olufsen Beolab 20 Ses Sistemi

Bang & Olufsen’in Uyarlamalı Bas Doğrusallaştırması, sürekli olarak çalınırken, woofer hasarını riske atmadan ultra yüksek yoğunluklu bas sağlamak için , düşükleri sürekli olarak izler ve uyarlar. Maksimum yerleştirme esnekliği için hoparlör, Bang & Olufsen’in yenilikçi oda adaptasyon teknolojisini etkinleştirerek, manuel konum anahtarı ile yakın çevresine optimize edilebilir.
İkonik Acoustic Lens’ten konik şekilli dolabın tabanına kadar, BeoLab 20 form ve işlevi kusursuz bir şekilde birleştirir. Her şey amacının altını çiziyor. Soğutma ızgarasının yumuşak dokunuşlu lakı, rolüne sakin bir şekilde işaret ediyor. Acoustic Lens’in pearl-blastlı tabanı, lensin kendisinin parlak alüminyumunu yavaşça karşılıyor ünitenin odaya mükemmel ses yaymada önemini vurgulayarak. Son bir dokunuş olarak, kabinin akıllıca tasarlanmış tabanı hoparlöre ince, yüzer bir ifade verir.
Beolab 20

BeoLab 20

Sinematik deneyiminizi BeoLab 20’nin çarpıcı sesiyle tamamlayın.
En son TV, en iyi sesin eşlik etmesini hak ediyor. BeoVision Avant’ın tüm gücünü bir BeoLab 20 surround ses ayarı ile açığa çıkarın ve kendinizi sinematik bir yolculuğa çıkarın. Bir Bang & Olufsen TV zaten güçlü merkezi hoparlörlere sahiptir. Ve dört BeoLab 20s tarafından desteklendiğinde, gerçekten nefes kesen bir surround deneyimi yaşatır.

Bang Olufsen BeoLab 20 Fiyat

Bang Olufsen BeoLab 20 ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki seçeneklerden biriyle bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!