Bang Olufsen Beoplay M5 | E-Akıllı Ev

Beoplay M5

 • Beoplay M5
 • Beoplay M5
 • Beoplay M5
 • Beoplay M5
 • Beoplay M5
 • Beoplay M5

Bang Olufsen Beoplay M5

Beoplay M5, tek başına deneyimleyebileceğiniz veya ev çevresinde çoğaltılabilecek çok yönlü bir hoparlördür. Daha fazla çoklu özellikli hoparlörleri birbirine bağlayın ve kesintisiz ses deneyimi yaşayın. Beoplay M5 destekler Google Chromecast yerleşik ve BeoLink Multiroom teknolojileri veya Bluetooth veya Apple AirPlay üzerinden bağlanabilir. Ev sistemi için mükemmel bir ek ve Beoplay A6 ve Beoplay A9 ile sorunsuz bir şekilde birleştirir.
 • Beoplay M5
  Beoplay M5
 • Beoplay M5
  Beoplay M5
 • Beoplay M5
  Beoplay M5
 • Beoplay M5
  Beoplay M5

Bang Olufsen Beoplay M5 Ses Sistemi

Beoplay M5 , hoparlörün bir köşeye, duvara veya boş bir alana yerleştirilmiş olmasına bağlı olarak ses kalitesini en üst düzeye çıkarmak için bir konum optimizasyon ayarını da etkinleştirebileceğiniz Beoplay App üzerinden ayarlanabilir. Hoparlör kapağı, viskoz sönümlemeli bir hareketle tepki veren ses ve bağlantı kontrollerini içeren bir alüminyum disktir. Alüminyum diske dokunmak, evinizde devam eden diğer müzik deneyimlerine katılmak için Beoplay M5’i aktive edecektir. Disk aynı zamanda ses seviyesini kontrol etmek için de kullanılır – her yönde% 15 hareketle, ses seviyesini ayarlamak için sadece çevir ve bekle. Disk sesi ayarlamak için döndürüldüğünde, viskozite tabanlı bir eylem kullanarak merkezi konuma geri döner. Çok hızlı değil. Ve çok yavaş değil.
Beoplay M5

Beoplay M5

Beoplay M5 , hoparlöre göre nereye yerleştirildiğiniz önemli değil, iyi dengelenmiş Bang & Olufsen Signature Sound’un keyfini çıkarmanızı sağlar . Üç eşit şekilde dağıtılmış tweeter’lar, önden bakan bir sürücüye ve enerjisini dikkatlice tasarlanmış bir dağıtıcıya doğru iten güçlü bir woofer , odanın her tarafındaki iyi dengelenmiş Bang & Olufsen Signature Sesini düzgün bir şekilde dağıtır. Beoplay M5, ev çevresinde çoğaltılacak şekilde tasarlanmıştır. Her yere koyun ve karışmasına izin verin. Beoplay M5, sıcak kumaşı ve serin aliminyumu görsel olarak çarpıcı bir görünümle birleştirir, gri veya siyah renkte gelir veya iç mekanınıza en uygun rengi seçin. Beoplay M5 için kapak, ünlü Danimarkalı tekstil üreticisi Kvadrat tarafından üretildi. Dokuma yünden yapılmıştır ve akustiği arttırmak için dikkatlice tasarlanmıştır. Kvadrat ayrıca A9 ve A6 hoparlörlerimizin malzemelerini tedarik ediyor.

Bang Olufsen Beoplay M5 Fiyat

Bang Olufsen Beoplay M5 ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki seçeneklerden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!