Beosound 2 - INTERPOINT Teknoloji

Beosound 2

 • Beosound 2
 • Beosound 2
 • Beosound 2
 • Beosound 2
 • Beosound 2
 • Beosound 2

Bang Olufsen Beosound 2

BeoSound 2, odayı dolduran 360 derece ses performansı, sağlam ve göze çarpmayan alüminyum tasarım profili ile güçlü bir kablosuz hoparlör sistemidir.
BeoSound 2 bir çekicilik gibi çalışır; kurulum, bağlantı ve kolaylık ve hız ile oynayın. Ve Bluetooth, AirPlay, Spotify Connect, Chromecast yerleşik veya DLNA mevcut seçeneklerin hepsine kadar bağlantı seçeneği mevcut.
 • Beosound 2
  Beosound 2
 • Beosound 2
  Beosound 2
 • Beosound 2
  Beosound 2

Bang Olufsen Beosound 2 Ses Sistemi

Bluetooth veya WIFI ile en sevdiğiniz müzik uygulamalarından doğrudan oynayın veya Bang & Olufsen uygulaması aracılığıyla tam Bang & Olufsen deneyimini yaşayın. Spotify, Deezer, QPlay ve TuneIn hepsi entegre olup, milyonlarca şarkıya ve binlerce çalma listesine ve radyo programlarına hızlı ve kolay bir şekilde erişmenizi sağlar hatta oynamaya başlamak için telefonunuzu veya tabletinizi çıkarmanız gerekmez. Akış hizmetleri BeoSound 2’ye dahil olduğundan, mobil cihazınızdaki pil ömrünün korunmasının ek yararı vardır, çünkü hoparlör doğrudan buluttan akar. Bu özellik ayrıca, telefonunuzu, aramaları, metinleri ve oyunları, müziği kesintiye uğratmadan kullanmaya devam etmenizi sağlar. Multiroom teknolojisi ile Bang & Olufsen ve B & O PLAY ürünlerinizi tek bir kablosuz sistemde bağlayabilirsiniz. BeoSound 2’nin üstüne basit bir dokunuşla, müzik deneyimini otomatik olarak başlatır veya buna katılırsınız.
Farklı odalarda farklı müzik çalabilir veya evinizde aynı ses akışını sağlayabilirsiniz. Bang & Olufsen TV’nizi bile kurulumda kullanabilirsiniz – TV’nin sesini diğer odalara göndermek veya müzik dinlemek için TV hoparlörünü kullanabilirsiniz.
Beosound 2

Beosound 2

Konik aluminyum gövdeler, taban ünitelerinin alt kısımlarının altından dışarı çıkmasına izin vererek yerden biraz yukarısında durmaktadır. Akustik nedenlerden ötürü üstte biraz açıklar, ama bunun dışında yüzeyde tekdüze bir ifadeyle karşılandınız böylece deneyimlediğiniz şey sağlamlık ve hassasiyetle azaltılmış bir tasarım. Ve alüminyuma ait yapılara daha yakından baktığınız zaman, bunun neredeyse bir alet gibi oluşmasıyla elde edildiğini hissedersiniz. Alüminyum bizim için önemli bir malzemedir ve tamamen tasarım açısından seçilmemiştir; ancak kapalı bir alüminyum kabin, malzeme sertliği, eklemlerden ve köşelerden uyumsuzluktan kaçınma ve bozulmanın ortadan kaldırılması sayesinde en iyi akustik özellikleri sağlar. 360 derecelik ses seviyesinde kendinizi tamamen bırakın . Konuşacağınız ses , konuşmacı nerede yerleştirilirse yerleştirilsin ve nerede olursanız olun , küresel , güçlü ve hassastır . T inç tweeter bir reflektöre doğru aşağı doğru oynar ve küresel ses profili tweeter yerleşiminin ve hoparlörün üst ve alt kısmı arasındaki açıklığın bir sonucudur. Akustik Lens Teknolojisi, yüksek frekansları oda çevresinde yatay olarak yayar, zeminden ve tavandan yansımaları azaltır, böylece ses performansı değişmez ve her zaman idealdir.
İki 2 inçlik orta kademe sürücüler, daha geniş bir ses spektrumu ve müziğinizle ilgili daha fazla ayrıntı sunarak karmaşık ızgara sisteminin altında arka arkaya yerleştirilir.
5 inçlik bas sürücüsü, kabinin tüm kapasitesini kullanmak ve odaya eşit olarak yayılan bir ses sağlamak için baş aşağı yerleştirilmiştir. Adaptif Baslı Lineerizasyon, amplifikatörlerdeki ve sürücü ünitelerindeki artı kapasiteyi size daha da fazla bas getirirken aynı zamanda sesin aşırı doruklarını izlemek ve ayarlamak için harcar.

Bang Olufsen Beosound 2 Fiyat

Bang Olufsen Beosound 2 ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki seçeneklerden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button