Bang Olufsen BeoVision 14 | E-Akıllı Ev

BeoVision 14

 • Beovision 14
 • Beovision 14

Bang Olufsen BeoVision 14

Tanıdık geliyor ama içten dışa her şey değişti.
Yeni, canlı bir görünüm için hazırlanmış ve rafine edilmiş, daha esnek ve bağımsız bir televizyon deneyimi için yeniden başlatıldı.
BeoVision 14, dünya çapında bağlantı seçeneklerine, tüm heyecan verici uygulamalarınıza entegre erişime ve çoğu bağımsız hoparlör sisteminden daha büyük ve daha etkileyici bir sese sahip 4K Ultra HD LED TV.
TV’den çok daha fazlası. Tüm eğlenceleriniz için bir odak noktasıdır.
 • Beovision 14
  BeoVision 14
 • Beovision 14
  BeoVision 14
 • Beovision 14
  BeoVision 14

Bang Olufsen BeoVision 14 Tv

BeoVision 14 TV’nin önündeki meşe ahşap lamelleri, serin yansıma önleyici cam paneline ve tüm sesleri ve vizyonları temiz bir hassasiyetle kapatan şık alüminyum çerçeveye sıcak bir organik kontrast oluşturur.
Herşeyi birbirine bağlayan ikonik kare şekli tipik Bang & Olufsen’dir. Evinizi tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır ve hala kalıcı bir iz bırakır. Televizyonu açtığınızda, sizi doğrudan doğruya harekete geçiren canlı ve manyetik bir tuvale dönüşür.
Değiştirilebilir hoparlör kapağı, BeoVision 14’ün görünümünü tercihlerinize tam olarak uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.
BeoVision 14’ün ham güzelliğini bulacağınız başlık altındadır: Daha önce hiç televizyonun yaptığı gibi akustik güç ve doğruluk sağlayan etkili bir bas birimine sahip tam aktif, üçlü hoparlör seti.
Sizi gerçekten içine çekecek bir deneyim için hazırlanın ve neden sesin resmin yarısı olduğunu söyledik.
Önceden ayarlanmış ses modlarımız, farklı eğlence türlerini mükemmel bir şekilde eşleştirmek için özel olarak ayarlanmıştır. Film Modunu kullanarak daha fazla bas tepkisi ile daha büyük bir ses sahnesini deneyimleyeceksiniz ve Gece Dinleme Modundayken ses, etrafınızdakileri rahatsız etmemek için ayarlanmaktadır.
Ne olursa olsun, BeoVision 14 için bir seçenek vardır ya da dikkatle kendi kişisel ayarlarınızı yaratma yeteneği.
Daha da etkileyici bir ses deneyiminden sonra, BeoVision 14 kablolu veya kablosuz ekstra hoparlörleri kolayca bağlamanızı sağlar. Bang & OlufsenTrueImage teknolojisi sorunsuz bir şekilde bireysel hoparlör düzenine uygun olarak ses karıştıracaktır.
Beovision 14

Beovision 14

BeoVision 14, Android TV ™ platformu tarafından desteklenmektedir . Yazılım, sonsuz miktarda İnternet tabanlı içeriğe hızlı ve kolay erişim sağlar. Bunun da ötesinde, eğlence, haber ve oyun oynamaya güvendiğiniz tüm diğer heyecan verici uygulamalara erişebilirsiniz.
Entegre Google Cast teknolojisi, filmleri, fotoğrafları ve müzikleri doğrudan cep telefonunuzdan veya tabletinizden tek bir düğmeye dokunarak BeoVision 14’e aktarmanızı sağlar.

Beovision 14 Televizyon Fiyat

Bang Olufsen Televizyon ürünlerimizin fiyatları ve teknik destek almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!