Bang Olufsen BeoVision Avant | E-Akıllı Ev

Beovision Avant

 • Beovision Avant
 • Beovision Avant
 • Beovision Avant
 • Beovision Avant
 • Beovision Avant

Bang Olufsen BeoVision Avant Tv

Benzersiz bir esneklik ve hareket özgürlüğü ile sinematik büyüyü doğrudan oturma odanıza götürün. BeoVision Avant, Ultra Yüksek Tanımlı (4K) görüntüler, güçlü 3 kanallı hoparlör sistemi ve yerleştirme seçenekleri açısından toplam esneklik özelliklerine sahip son teknoloji ürünü bir televizyon.
BeoVision Avant hareketinin ayırt edici güzelliği, 90 yıllık korkusuz tasarım ve teknolojik inovasyonun doruk noktasıdır. BeoVision Avant, bir hareket kutlamasıdır. Ultra High-Definition (4K) görüntü ve ikonik Bang & Olufsen sesinin unutulmaz bir birleşimi, gözünüzün önünde ortaya çıkıyor.
 • Beovision Avant
  BeoVision Avant
 • Beovision Avant
  BeoVision Avant
 • Beovision Avant
  BeoVision Avant
 • Beovision Avant
  BeoVision Avant
 • Beovision Avant
  BeoVision Avant

Bang Olufsen BeoVision Avant

Bang & Olufsen’in en talepkar standartlarına hassas bir şekilde ayarlanmış olan BeoVision Avant, televizyonun sunabileceği ses etkisini yeniden tanımlıyor. 3 kanallı hoparlör sistemi, üç özel tweeter, üç orta seviye ünite ve iki güçlü bas sürücüsü kullanmaktadır. Sonuç, Bang & Olufsen’in nihai sese olan bağlılığını gerçekten somutlaştıran bir netlik ve güç kombinasyonudur. BeoVision Avant, odaya ve dinleme pozisyonuna bağlı olarak sesi kişiye göre uyarlamak için çoklu hoparlörleri yapılandırmanızı sağlar. Ayrı bir mikrofon kullanarak bu ses bölgelerini daha da iyileştirebilir ve hassaslaştırabilirsiniz.Özel merkezi hoparlör, ekranın hemen altında oturur ve siz ve aktörler arasındaki bağlantıyı olağanüstü netlikte sunar. Ses dünyasındaki diyalog ve nüanslardaki en ufak detayları bile duyacaksınız hikayeye tamamen dalmış olmanızı sağlayacak. Minimalist dış mekanın içinde gizlenmiş, çığır açan, tamamen entegre bir ses sistemi yatıyor. Spotify veya Deezer gibi entegre müzik servislerini dinliyor ya da sayısız internet radyo istasyonuna erişiyor olsanız da, artık en sevdiğiniz şarkıların keyfini tek bir yerde çıkarabilirsiniz ikonik Bang & Olufsen akustik performansı ile özgürleştirici bir çözüm.
Beovision Avant

BeoVision Avant

Birincil sensör, BeoVision Avant’ın önündeki ışık yoğunluğunu değerlendirir ve ikincil sensör ekranın arkasındaki ışık ve tonu ölçer. Bu kolektif verileri kullanarak, BeoVision Avant, renk doygunluğu ve canlı görüntüleri ile inanılmaz bir görsel etki sağlamak için beyaz dengesini sürekli olarak ayarlar.
BeoVision Avant, Android TV ™ platformu tarafından desteklenmektedir. Yazılım, sonsuz miktarda İnternet tabanlı içeriğe hızlı ve kolay erişim sağlar. Bunun da ötesinde, eğlence, haber ve oyun oynamaya güvendiğiniz tüm diğer heyecan verici uygulamalara erişebilirsiniz. Entegre Google Cast teknolojisi, filmleri, fotoğrafları ve müziği doğrudan cep telefonunuzdan veya tabletinizden BeoVision Avant’ınıza tek bir tuşla paylaşmanızı sağlar. Android TV platformu BeoVision Avant Yeni Nesil için kullanılabilir.
BeoVision Avant hoparlör setinin büyüklüğü ve inceliği, onu bir müzik sistemi olarak kullanmanıza da olanak tanır. Deezer, Spotify ve TuneIn Radio’ya erişim, ekranınızdan milyonlarca şarkı ve binlerce İnternet radyo istasyonu sunuyor.

BeoVision Avant Televizyon Fiyat

Bang Olufsen Televizyon ürünlerimizin fiyatları ve teknik destek almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!