Bang Olufsen BeoVision Horizon | E-Akıllı Ev

BeoVision Horizon

 • Beovision Horizon
 • Beovision Horizon
 • Beovision Horizon
 • Beovision Horizon

Bang Olufsen BeoVision Horizon Tv

Sizi ne zaman ve nerede karşılayacağınıza dair yeni bir fonksiyonel esneklik şekli.
BeoVision Horizon, yerleştirme seçenekleri, harika ve güçlü ses deneyimi, içeriğe ve ışık koşullarına göre otomatik olarak ayarlanan muhteşem görüntü kalitesi ve Android TV TM platformu üzerinden tüm eğlenceye entegre erişim olanağı sağlayan tam bir esneklik sunan modern bir 4K UHD ekranıdır.
 • Beovision Horizon
  BeoVision Horizon
 • Beovision Horizon
  BeoVision Horizon
 • Beovision Horizon
  BeoVision Horizon
 • Beovision Horizon
  BeoVision Horizon
 • Beovision Horizon
  BeoVision Horizon
 • BeoVision Horizon

Bang Olufsen Beovision Horizon

BeoVision Horizon gereksiz bir şeyden arındırılır. Bu size sadece gerekli olanı getirir ve bu, onu iç mekanda harmanlayıp tamamlayan, ya da isteğiniz buysa, öne çıkan, minimalist bir yaklaşımdır.
Göze çarpmayan bir tasarım profili ile bir araya getirilen çok sayıda yerleştirme seçeneği, tercihlerinize geldiğinde size tam bir kontrol sağlar: Ufkunuzu ekrana zarif bir şekilde yerleştirebilir veya zemine doğru eğimli olarak yerleştirebilir veya tekerleklerin üzerinde istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
Beovision Horizon

Beovision Horizon

Dahili Kablosuz Güç Bağlantısı teknolojisi sayesinde, ekranınızı evinizdeki diğer Bang & Olufsen hoparlörlerine kablosuz olarak kolayca bağlayabilirsiniz ve sizi bağlayan hiçbir kablo olmadan BeoVision Horizon cihazınızı hareket ettirebilirsiniz. Bu yüzden, ses deneyimini eklemek ve genişletmek herhangi bir güçlük çıkarmadan gelir.
Ne zaman ve nerede izlediğinizden bağımsız olarak, BeoVision Horizon’unuz görüntüleri otomatik olarak LED ekranındaki içeriğe ve yerleştirdiğiniz çevreye uyarlayacaktır. Böylece mutfakta kahvaltı masasının izlediği spor golleri olup olmadığını, Çocuk programı, kendi oyun odasında ya da kanepeden yutulmuş bir gece aksiyon filminde izlediler. Bunu geliştirmek için ince ayarlanmış özel bir görüntü modu var. Görüntülerin tamamen kontrolündeyseniz otomatik modun sizin için önemli olanı ele almasını istemiyorsanız, favori ayarlarınızı programlayabilirsiniz.
BeoVision Horizon, odadaki ışık koşullarını ölçen küçük bir ışık sensörüne sahiptir ve ekranın ışık çıkışını buna göre ayarlar. Gerçekten insan gözü gibi. Sonuç, gözünüzde hem net hem de kolay olan doğal bir izleme deneyimidir.

Bang Olufsen Beovision Horizon Televizyon Fiyat

Bang Olufsen Tv ürünlerimizin fiyatları ve teknik destek almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!