Control4 Türkiye Bayisi - INTERPOINT Teknoloji

Control4 Türkiye Bayisi

Control4
Basit, kullanıcı dostu ve güvenilir olarak bilinen Control4
akıllı ev sistemleri bir çok markayla entegre çalışabildiği gibi
mekanlarınız da size özel teknolojik çözümler sunmaktadır.
Control4 Türkiye bayisi olarak ev, villa, ofis, otel, yat
gibi tüm projelerin ihtiyaçları karşılanabilmektedir.
Hemen Bilgi Al

Control4 Türkiye Bayisi

Control4 Türkiye bayisi olarak akıllı ev sistemleri evinizde oluşabilecek her türlü tehdit durumunda size anında bilgi gönderir ve isterseniz evinizin herhangi bir odasında yada dünyanın herhangi bir bölgesinden evinizi kontrol etmenizi sağlar. Control4 akıllı ev sistemleri 7 ‘den 70 ‘e tüm insanların rahatlıkla kontrol edebileceği bir işletim sistemi arayüzüne sahiptir. Bu sayede eviniz, ofisiniz yada tekneniz de bulunan aydınlatma, perde/panjur, ısıtma, soğutma, alarm, kamera ve müzik sistemleri gibi bir çok teknolojik cihazı daha rahat kontrol edebilirsiniz. Global dünya da oyuncu olan bir çok marka ile entegre çalışan Control4 akıllı ev sistemleri her geçen gün hızla gelişmeye devam etmektedir.
Proje Formu Doldur
Control4 Türkiye Akıllı Ev Sistemleri

Control4 Türkiye Otomasyon Sistemleri

Control4 300’den fazla markadan on binlerce cihazla iletişim kuruyor. Control4 işletim sistemi “açık” bir platformda çalışır ve bu, kullanıcıların seçim yapabileceği anlamına gelir. Control4 otomasyon sistemleri yerleşik olarak Bose, Dish, Denon, LG, Samsung ve Sony gibi markalarının içinde mevcuttur. Günlük hayatımızın bir parçası olan televizyonlar, müzik sistemleri, lambalar, perdeler Control4 akıllı ev sistemlerine entegre edildiğinde, müzik dinleme, dinlenme, çalışma, film izleme, yemek yapma, doğum günü partileri tek bir senaryo ile çalışabilir hale gelmektedir. Eve yaklaştığınız da yada evden uzaklaştığınızda konumunuzu takip ederek hiçbir şeye dokunmanıza gerek kalmadan senaryolarınızı otomatik olarak başlatır.
7/24 Whatsapp Destek Hattı
Control4 Türkiye Ev Otomasyon Sistemi

Control4 Ev Otomasyonu

KNX otomasyon sistemleriyle entegre çalışan Control4 işletim sistemi evinizdeki otomasyon sistemini tek bir çatı uygulamada sunmaktadır. KNX otomasyon sistemi ile müzik ve sinema sistemlerinizi, kapı ile görüntülü görüşmenizi, alarm ve kamera sistemlerinizi de Control4 Türkiye mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Amazon Alexa ile İngilizce komutlar göndererek hiçbir ürüne gerek kalmadan evinizi sesli komut sistemleriyle kontrol edebilirsiniz. Control4 evinizdeki tüm bireylerin hayatını kolaylaştırıcı çözümler sunmaktadır.
Control4 Türkiye Ofis Otomasyon Sistemi

Control4 Ofis Otomasyonu

Control4, iş yerlerinizde bulunan bir çok cihazı kontrol ederek iklimlendirme ve enerji verimliliğinde rekabet üstünlüğü sağlar. Bir ofiste standart olarak bulunan aydınlatma otomasyonu, mutlimedya otomasyonu, iklimlendirme otomasyonu ve görüntü otomasyonunu basit fonksiyonlar ile kontrol ederek müşterilerinizi kusursuz şekilde misafir etmenizi sağlamaktadır. İşletmeniz için önemli olan ürünler ya da aydınlatmalarınız açık kaldığında nasıl bir senaryo çalışmasını isterseniz devreye girer ve sizi bilgilendirir.
Control4 Türkiye Audio Matrix Switch

Control4 Yat Otomasyonu

Control4 otomasyon sistemleri evinizde kontrol edebileceğiniz her şeyi yatınızda da yapabilmeyi sağlamaktadır. Deniz üstünde konfor ve teknolojiyi kişiye özel çözümler ile sunan Control4 yat otomasyon sistemleri sayesinde ev otomasyon sisteminden farklı olarak GPS ve navigasyon sistemlerinden gelen bilgileri televizyon ve touch panellere aktararak, teknenizin mevcut koordinatlarını ve gideceği bölgeye kalan mesafesini kendinizin ve teknede bulunan misafirlerinizin telefonlarında görmesini sağlayabilirsiniz. Bir çok televizyon kaynağından gelen ses ve görüntülerinizi video matrix switcler ile bulunduğunuz televizyona gönderebilirsiniz.
Control4 Türkiye INTERPOINT Teknoloji Akıllı Ev Sistemleri

İklimlendirme Kontrolü

Control4 işletim sistemi ile mekanlarınız da bulunan ısıtma ve soğut sistemlerinizi rahatlıkla kontrol edebilir, konfor, ekonomi gibi modlara tek tuşla alabilirsiniz.

Aydınlatma Kontrolü

Control4 mobil uygulamaları sayesinde eviniz ofisiniz yada teknenizde bulunan tüm aydınlatmaları açıp kapatabilir yada dim ederek ışığın şiddetini ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik Kontrolü

Control4 akıllı ev sistemleri DSC alarm ve Dahua IP kamera sistemleriyle entegre çalışarak tüm kontrollerinizi tek bir mobil uygulama üzerinden yapmanızı sağlar.

Control4 Neeo Akıllı Kumanda

Control4 Neeo akıllı kumanda ile kumandakalarınızı tek bir kumandada toplayarak karmaşıklığa son verebilirsiniz. Neeo akıllı kumanda ile tüm kontroller elinizde.

Amazon Alexa Sesli Komut

Control4 akıllı ev sistemleri Amazon Alexa sesli komut özelliğini içinde bulundurur ve İngilizce dilinde tüm komutlarınızı göndererek evinizi kontrol edebilirsiniz.

Ses ve Görüntü Kontrolü

Control4 otomasyon sistemleri içinde bulunduğu 300 ‘dem fazla marka entegrasyonu sayesinde ses ve görüntülerinizi cihazlarınıza kolaylıkla aktarabilirsiniz.

  • Control4 Türkiye Evde Sinema Sistemi
  • Control4 Türkiye Dokunmatik Akıllı Otomasyon Kumandası
  • Control4 Türkiye Masa Tipi Dokunmatik Panel
Control4 Ürün ve Çözümleri İçin İletişime Geçin
Control4 otomasyon sistemleriyle alakalı sormak istediğiniz tüm sorular veya projeniz için aşağıdaki iletişim butonlarıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size çok hızlı dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Proje Formu DoldurHemen İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button