Crestron Türkiye - INTERPOINT Teknoloji

Crestron Türkiye

Crestron
Binaların vazgeçilmez otomasyon ve multimedya
sistemlerinin başında gelen Crestron, 40 yılı aşkın tecrübesi
ve genişletilmiş AR-GE yapısıyla sektöründe tüm dünyada
en iyisi olmayı hedeflerken teknolojiyi yaşam tarzına
dönüştürme misyonuyla her geçen gün büyüyen bir yapıdır.
Hemen Bilgi Al

Crestron Türkiye Otomasyon

Crestron Türkiye ev ve ofis otomasyon sistemlerinde profesyonel ürün ve hizmetler geliştirmektedir. Türkiye ve dünya da bulunan bir çok ofisin toplantı odası otomasyon sistemi Crestron ürünleriyle yapılmaktadır. Crestron otomasyon çözümleri ile lobi, salon ve diğer açık alanları verimli ve özel toplantı noktalarına dönüştürürken iş birliğini her konuda kolaylaştırır ve toplantılarınızı daha kolay programlayabilirsiniz. Crestron ürünlerinin sunmuş olduğu bu çözümler sayesinde firmaların iş akışlarının da gözle görülür azalttığı gözlemlenirken istenildiği kadar yeni sunum alanı açılması da oldukça kolay bir hale gelmektedir.
Proje Formu Doldur
Crestron Türkiye Otomasyon Sistemleri

Crestron Türkiye Otomasyon Sistemleri

Crestron ürünleri ev, ofis, yat gibi projelerin ihtiyaçlarını çok rahat bir şekilde karşılayabildiği gibi projeye özel dizayn çözümleri de sunmaktadır. Özellikle de toplantı odası otomasyon sistemlerinde tercih edilen Crestron modern dünyanın gereği olan ve modern toplantı alanlarının da çekirdeğini oluşturan konferans sisteminin, istenilen her yerde aktif olmasını da sağlarken, bu özelliğinin yanında ses performansının da en yüksek kalite ve standartta kullanıcılara sunulmasını, bu performansın yönetilmesini, yüzlerce farklı alana yayılmasını ve yönetilmesini de sağlamaktadır. Bu da oldukça fazla insana kolaylıkla ulaşabilme imkânı sağlarken, maliyet açısından da mucizevi tasarruflar sağlamaktadır.
7/24 Whatsapp Destek Hattı
Crestron Türkiye Ev Otomasyon Sistemleri

Crestron Ev Otomasyonu

Ev otomasyon sistemlerinde Crestron Türkiye olarak komplike çözümler sunuyoruz. Crestron ile aydınlatma, perde/panjur, ısıtma ve soğutma sistemlerinizi rahatlıkla kontrol edebilir istediğiniz mobil uygulama dizaynını oluşturabilirsiniz. Alarm, Kamera, Ses ve Görüntü otomasyon sistemleriyle de entegre çalışabilen Crestron CP3 ve Crestron RMC3 processorleri projenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabildiği gibi Crestron mobil uygulaması ile tüm kontrolleriniz artık çok kolay.
Crestron Türkiye Ofis Otomasyon Sistemleri

Crestron Ofis Otomasyonu

Crestron ürünleri ofislerde bulunan bir çok disiplini kontrol etmektedir. Toplantı odalarına özel sunduğu çözümler ile bilinen Crestron ürün ağacının büyük bir kısmı ofis ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Masa prizlerinden konferans görüşmelerine odalarda bulunan ses sistemlerinden görüntü aktarımlarına toplantı planlarının panel üzerinden görüntülenmesine kadar bir çok bileşeni entegre olarak çalıştırabilmektedir.
Crestron Türkiye Tekne Otomasyon Sistemleri

Crestron Yat Otomasyonu

Yat otomasyonu diyince akla ilk gelen markalardan biri olan Crestron bu alanda da bir teknenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ürün kapasitesine sahiptir. Teknelerde bulunan güvenlik, aydınlatma ve müzik sistemlerini Crestron Touch Panel, akıllı kumanda, tablet veya telefonlarınızdan kontrol edebilirsiniz. Crestron Yat Otomasyon sistemleriyle tek tuşla parti senaryoları başlatabilir ve eğlencenin doruğuna ulaşabilirsiniz.
Crestron Türkiye TSR310 Akıllı Kumanda

Tek bir tuş sayesinde Crestron otomasyon sisteminizde bulunan tüm ürünleri kontrol edebilirsiniz. Yaşam kolaylaştırıcı çözümler Crestron bina otomasyon sistemlerinde.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olması olan aydınlatmalarımızın kontrolü Crestron ile daha keyifli. Aydınlatmalarınızı dim edebilir yada aç/kapa şeklinde kontrol edebilirsiniz.

Crestron ev otomasyon uygulaması ile evinizde bulunan tüm otomasyon teknolojilerini tek bir mobil uygulama arayüzünden kontrol edebilme imkanını sunmaktadır.

Crestron otomasyon sistemleriyle iklimlendirme ve enerji verimliliği konusunda önemli tasarruflar elde ettiğiniz gibi mekanlarınız da konfor ve teknolojiyi bir arada yaşabilirsiniz.

Alanında kendini ispatlamış olan Crestron sertifikalarıyla da bunu kanıtlamıştır. Tasarım ve çözüm sertifikaları sayesinde Crestron ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Crestron ürün ağacında bulunan tüm ürünler tasarım ve teknolojiyi bir arada sunmaktadır. İşlemci performansları yüksek olan Crestron ürünlerini uzun yıllar kullanabilirsiniz.

  • Crestron Türkiye Dokunmatik Paneller
  • Crestron Türkiye Ofis Otomasyon Teknolojileri
  • Crestron Türkiye Ofis Otomasyon Sistemi
  • Crestron Türkiye Dokunmatik Panel
Crestron Ürün ve Çözümleri İçin İletişime Geçin
Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Crestron markasıyla ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tarafımızdan karşılayabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim butonlarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Proje Formu DoldurHemen İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button