Multimedya Sistemleri | INTERPOINT Teknoloji
Revolution Slider Error: Slider with alias Home_Clean not found.
Maybe you mean: 'About'

Akıllı Ev

İnterra Akıllı Ev Otomasyonu ile bütün bileşenlerin mükemmel entegrasyonu evinizde. Evinizdeki sistemler ve cihazlar ihtiyaçlarınıza, istek ve alışkanlıklarınıza uyum içinde koordine çalışır. Aydınlatma, Perde/Panjur, İklimlendirme ve Güvenlik sistemlerinizi senaryolaştırıp konfor, teknoloji ve tasarrufu sizinle buluşturuyoruz.
INTERPOINT Teknoloji

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemi bütün detaylarıyla planlanır ve bütün sistemler entegre çalışır. Aydınlatmadan perde/panjura, ısıtmadan sisteminden klima kontrolüne, ses sisteminden alarm/kamera sistemine kadar bütün noktalar istediğiniz senaryolara göre tek noktadan kontrol edilir.

Katalog İste!
INTERPOINT Teknoloji

Akıllı Ev Özellikleri

Teknolojinin sunduğu nimetlerden faydalanarak insanların yaşam alanlarında konfor ve lüksü bir arada sunan akıllı ev sistemleri ile artık yaşam daha kolay. Bir sistemler bütünü olan bu teknoloji sayesinde evde pek çok alanda kolaylıklar yaşarsınız.

WhatsApp İle İletişime Geç!

Akıllı Ev Otomasyonu

Gelişmiş aydınlatma kontrolü, ısıtma kontrolü, gelişmiş alarm ve güvenlik kontrolü, enerji yönetimi, çok oda ses kontrolü ve daha fazlasını inanılmaz akıllı ev prensiplerini keşfedin. Artık sizinde akıllı bir eviniz olmalı, size destek olmak için telefonunuzu bekliyoruz…

Akıllı Ev Teknolojileri

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren teknoloji harikaları hayatımızı kolaylaştırmaya hızla devam ediyor. Akıllı ev teknolojileri evinizde daha rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor sizlere. Bu sistem, dünya genelinde pek çok alanda kullanılan kontrol sistemlerini evlere, yaşam alanlarına getiren bir sistemdir. Pratik olması, konforu sunması ve güvenli olması gibi nedenlerle kişiler tarafından aranan bir uygulamadır.

Akıllı Ev Teknolojileri

Akıllı Ev Fiyatları

Son zamanlarda kullanımı ve satışı artan akıllı evler, birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Akıllı ev sistemi aslında kullanım kolaylığı sunan, güvenlik penceresini de içinde barındıran ve zaman tasarrufu sağlayarak işlerinize hız ve sürat kazandıran bir ev sistemidir. Akıllı ev kadar akıllı ev fiyatları birçok alıcı tarafından merak edilerek en çok araştırılan kısım olmuştur. Akıllı Ev Fiyatları istek ve alışkanlıklarınıza göre değişkendir.

Akıllı Ev Fiyatları

Akıllı Ev Nedir ?

Akıllı ev teknolojisi, çoğu zaman ev otomasyonu olarak da anılabiliyor. Bir akıllı ev, birçok cihazı kontrol etmelerini sağlayarak ev sahiplerine konfor, güvenlik, rahatlık ve enerji verimliliği sağlıyor. Akıllı telefon ya da diğer ağa bağlı cihazlar aracılığıyla kontrol edebildiğiniz akıllı ev sistemlerimiz, evinizin kontrolünü elinizde tutmanızı sağlayan anahtar olacaktır. Akıllı Ev Nedir sorunuzu memnuniyetle yanıtlayabiliriz.

Akıllı Ev Nedir ?

10 Yıllık Deneyim

2008 yılından bugüne Akıllı Ev Sistemleri sektöründe gerçekleştirdiğimiz 100 ‘lerce proje deneyimiyle hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

PROFESYONEL HİZMET

İstek ve alışkanlıklarınıza özel tasarladığımız otomasyon sistemleri ile 7/24 projelerinize destek veriyoruz.

TECRÜBELİ KADRO

Enerji tasarrufu ve iklimlendirme tasarrufu konusunda yaptığımız yönlendirmeler ile fark yaratıyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Projenizi başından sonuna tüm süreçlerini yakında takip ediyoruz ve memnuniyetinizi son derece önemsiyoruz.

İletişime Geçin.
Bizimle iletişime geçerek projeniz hakkında önemli bilgileri ilettikten sonra sadece size özel tekliflendirme çalışmaları hazırlıyoruz. Siz de projeniz için aşağıdaki butonlardan hemen bizimle iletişime geçin!
Whatsapp İle İletişime Geç !İletişime Geç !
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by