Akıllı Ev Ürünleri | E-Akıllı Ev

Akıllı Ev Ürünleri

Akıllı Ev Ürünleri

Evinizden uzaklaştığınız zaman, prizden çekmeyi unutup unutmadığınız birçok cihaz nedeniyle şüpheye düşmeniz olasıdır. Prizde unutulan bir elektronik cihazın evinizde yangın tehlikesine kadar birçok sorun yaratabileceğinin farkındasınızdır. Ayrıca güven altına alınmayan bir evin, hırsızlık tehlikesi ile karşı karşıya olduğu da unutulmamalıdır. Akıllı ev ürünleri ile bu sorunlara ve şüphelere bir son verebilir ve uzaktan kontrol edebildiğiniz akıllı ev sistemlerimizle evden her ayrıldığınızda evinizi güvence altına alabilirsiniz.
Ücretsiz Katalog İste

Akıllı Ev Ürünlerinin Yararları

Evinizde elektrik kullanan herhangi bir cihazın ev ağınızda yer alarak sizin komutlarınız doğrultusunda faaliyete geçmesini ya da faaliyetini durdurmasını akıllı ev sistemlerimizle sağlayabilirsiniz. Bu komutu ses aracılığıyla, uzaktan kumandayla veya akıllı sistemler kullanan cihazlar ile sağlayabilirsiniz. Birçok uygulamamız aydınlatma, ev güvenliği, termostat, ev sineması gibi akıllı ev ürünleri ile kontrole izin veriyor.
Whatsapp İle İletişime Geçİletişime Geç

INTERRA Akıllı Ev Ürünleri

Günümüzde evlerin birçoğu akıllı ev sistemleri kullanıyor. Bunun en büyük nedeni, artık tüketici trendi haline gelen ev otomasyonunun sağlanabilmesidir. Akıllı ev sistemlerinin sizlere büyük bir ürün yelpazesi sunması, firmamız aracılığıyla gerçekleştirilen uygulamalar sayesinde mümkün oluyor. Evinizde kullandığınız her elektronik cihazı kontrol etmenize imkan tanıyan sistemlerimiz aydınlatma, ses sistemleri, panjur, havalandırma, perde, ısıtma ve soğutma, interkom, güvenlik, havuz, enerji, elektrikli araç, güneş enerjisi gibi kontrole imkan tanıyan her cihazla uyumla çalışıyor. Dokunmatik ve kullanışlı panellerin yardımıyla, yapacağınız her ayarlama evinizi daha rahat bir hale getiriyor.
INTERRA Akıllı Ev
Akıllı Ev Ürünleri

Akıllı Ev Ürünlerinde Doğru Seçimleri Bizimle Yapabilirsiniz

Akıllı ev sistemlerinde ürün ve kontrol opsiyon seçenekleri geniş olan firmamız, sizlere onlarca farklı elektronik sistem kontrolünü yapma imkanı tanıyor. Evinizin bir akıllı ev olarak size rahatlık sunmasının yanı sıra, enerji verimliliği sağlaması konusunda da çözümlemeler üretiyoruz. Enerji verimliliği, istediğiniz her yerden evinizi kontrol etmenizi sağlıyor ve hem kısa hem de uzun vadede sistemlerimiz ile faturalarınızın yükünü büyük ölçüde hafifletebiliyorsunuz.
Isı değerlerinin ayarlanması, ses sistemlerini kontrol etme gibi daha birçok seçeneği bulabildiğiniz akıllı ev ürünleri portföyümüz ile geleceğin rahatlığına bugünden kavuşabilirsiniz. Evinizin size rahatlık, güven, enerji tasarrufu ve konfor sunması bizim aracılığımızla yapacağınız akıllı seçimlerle mümkün olacak.
Projeniz İçin Bizimle İletişime Geçin
Akıllı Ev Sistemleri alanında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten Türkiye ‘nin ilk ve tek firmasıyız. Hemen bizimle iletişime geçin.
Ücretsiz Katalog İsteWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!