Ev Sinema Sistemi - INTERPOINT Teknoloji

Ev Sinema Sistemi

Ev Sinema Sistemi

Salonunuz ya da özel sinema odanız için özel çözümler.
Ev Sinema Sistemi ve eğlence alanlarınız için ses
görüntü, aydınlatma sistemleri.
Showroom Randevu Al
Ev sinema sistemi çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza anında cevap veriyoruz. Dünyaca ünlü Bang & Olufsen, Bowers & Wilkins, Heos gibi markalarla projenizi size özel olarak dizayn ediyoruz. Ev Sinema Sistemi için bizimle hemen iletişime geçin!
  • Ev Sinema Sistemi
  • Ev Sinema Sistemi

Ev Sinema Sistemi Nedir ?

Ev sinema sistemleri için sinema odanıza özel yapılan uygulamalar ile eğlence keyfiniz 2 katına çıkacak. Sinema odanızda global markaların özel seri ürünleri ile film izlemenin tadını çıkaracaksınız. Özel sinema senaryoları ile kumandanızdan tek butona basarak aydınlatma ve perdeleri kapatacak televizyonunuzu açacaksınız. Zil çaldığında filminiz otomatik olarak duracak, filmi durdurduğunuzda ışıklarınız otomatik olarak açılacaktır.

Ev Sinema Sistemleri

Çağın değişmesi ile birlikte gelen yeni teknolojiler sayesinde artık mekanlarınız da ev sinema sistemleri kurmak uygun ve kolay. Sinema Sistemi özelliklerinde görüntü ve ses netliği en önemli unsurlardandır. Ürün gamımızdaki tüm modeller de bu konuya özellikle dikkat ediyoruz. Beğendiğiniz bir ürün için sizi showroom umuzda ağırlayıp ürünle ilgili teknik detayları size aktarıyoruz. Diğer dikkat ettiğimiz iki önemli konu ise her cihaz için farklı kumandalar ve kablosuz sistemler. Birincisi farklı farklı kumandalar yerine mobil cihazınızdan veya tabletiniz den tek bir tuşla senaryolarınızı aktifleştirip sinema moduna kolaylıkla geçebiliyorsunuz. İkincisi kablo karmaşası içinden sizi kurtarıyoruz ve sağlığınızı tetiklemeyecek kablosuz sinema sistemi çözümlerimizi size sunuyoruz. Ev Sinema Sistemi çözümlerimiz de projenizi ziyaret edip istediğiniz özellikleri not alarak size özel bir çözüm desteği veriyoruz. İşte tüm bu teknolojileri size özel hazırlıyoruz. Siz de bu özel çözümler hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Bizimle İletişime Geç

Sinema Sistemi Tavsiyeleri

Teknolojinin gelişmesiyle global markaların özel evde sinema sistemi çözümlerini sizlere sunmak için telefonunuzu bekliyoruz.
Aynı zaman da ürünlerin kurulumu, kullanımı ve teknik detayları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
Ücretsiz Katalog İsteWhatsapp İle İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button