INTERRA KNX Ürünleri - INTERPOINT Teknoloji

INTERRA KNX Ürünleri

INTERRA Akıllı Ev Sistemleri 10.1' Touch Panel
INTERRA Touch Panel 10.1″ – 7″

Modern bir tasarım, donanım, yazılım ve tüm proje gereksinimlerine yanıt verebilecek uygun bir arayüze sahip bir INTERRA 4 Dokunmatik Panel, herhangi bir alan üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

INTERRA Touch Panel
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Imini Dokunmatik Panel
INTERRA Imini

INTERRA dokunmatik panel ailesinin en genç üyesi olan Imini, kendinizi iyi hissetmek için mini bir neden. Yeni kullanıcı arabirimi, otomatik zaman kontrol işlevleri, programlama veya kapsamlı senaryo yönetimi sağlar.

INTERRA Imini
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Iswitch KNX Otomasyon Anahtarı
INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch kullanıcılara işlevsellik ve tasarım getiriyor. Geniş malzeme ve renk seçenekleri ile tüm beklentileri karşılayın INTERRA Iswitch, akıllı kontrol, enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda yaşam alanınıza konfor ve estetik katar.

INTERRA Iswitch
INTERRA Akıllı Otel Sistemleri DND Ünitesi
INTERRA DND / MUR

INTERRA DND / MUR, otellerde servis kalitesini artıracak şekilde tasarlanmış ve EIO ve KNX olarak iki farklı girişi olan bir üründür. Oda durumunun bilgisini ve sinyallerini yansıtarak servis kalitesini azami derece arttırmaya olanak sağlar.

INTERRA DND / MUR
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX Güç Kaynağı
INTERRA KNX Güç Kaynağı

INTERRA KNX güç kaynakları, KNX sistem için gerilim üretir. (SELF) KNX hattı, güç kaynağından izoleli bir bobin sayesinde ayrılır. Gerilim çıkışı kısa devre ve aşırı yüke karşı korumalıdır. İki renkli LED ile cihaz çıkış durumunu gösterir.

INTERRA KNX Güç Kaynağı
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Combo Modül
INTERRA KNX Combo

Combo yüksek işlem kapasiteli ve tüm otomasyon kontrollerine cevap verebilen bir multi-function “çok fonksiyonlu” KNX röle modülüdür. Özel tasarlanmış parametreleri ile içerisinde yüksek Türk mühendisliğini barındırır.

INTERRA KNX Combo
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX Dali Modülü
INTERRA KNX DALI Gateway

Gelişmiş özellikleri ve yeni teknolojisi sayesinde, konfor ve yüksek enerji tasarrufu sunarak kendini alanında benzersiz kılıyor. Gelişmiş yeni özellikleri ve işlevi sayesinde, ticari alanlarda yüksek enerji tasarrufu ve konfor sunuyor.

INTERRA KNX Dali Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Iconnect
INTERRA Iconnect

INTERRA Iconnect içinde barındırdığı IOT teknolojisi ile Alexa, Siri, Google Home gibi cihazlarla sesli komut sistemlerini ve otellere özel çözümler sunmaktadır. INTERRA Iconnect sayesinde kontrolleriniz artık çok kolay.

INTERRA Iconnect
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Home Server Modül
INTERRA Home Server

INTERRA Home Server ile bütün otomasyon sistemi tek bir merkezden yönetiliyor. Anahtarlar ve basit sensörlerden aydınlatmaya ve ısıtma sisteminden alarm sistemi gibi karmaşık sistemlere kadar her şeyi yönetebilirsiniz.

INTERRA Home Server
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri 6 Kanal 0-10V Balast Dim Modülü
INTERRA 0-10V Balast Dimmer

INTERRA 6 Kanal 0-10V Balast Dimmer, her kanal 0-10V yöntemi ile ballast üzerinden dimleme yapabilir. Her kanal için 10A akım taşıma değerinde röle bulunur. Ayrıca manüel olarak da kontrol edilebilir. Aktif ve/vaya pasif ballast tipleri bağlanabilir.

INTERRA 0-10v Balast Dimmer
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri 4 Kanal Universal Dimmer
INTERRA Universal Dim

INTERRA 4 kanal universal dim modülü, her kanalı 1.5A kapasiteli dimleme özelliğine sahiptir. Kısa devre, aşırı yük ve aşırı ısınma koruması bulunur. 4 kanal universal dimmet Leading Edge dimleme veya Trailing Edge dimleme için kullanılabilir.

INTERRA Universal Dim
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri DMX Modül
INTERRA DMX Gateway

INTERRA KNX-DMX Arabilirim modülü, iki yönlü kontrolü desteklemekte olup, DMX programlarını kaydedebilir, oynatabilir ve silebilir. 4 saate kadar kayıt süresi ile, tüm DMX cihalarını kontrol edebilir. (RGBW, Robot Işıklar, Sahne Cihazları vb.)

INTERRA DMX Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Ip Control
INTERRA IP Control

Bina ve Endüstri otomasyonlarında KNX ağına bağlı tüm cihazları INTERRA IP Control sayesinde merkezden izlemenizi ve yönetmesizi sağlar. Sisteme düşen uyarılar üzerinden otomasyon sistemine müdahale edebilir ve arıza tespitleri yapabilirsiniz.

INTERRA IP Control
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri EIO
INTERRA EIO

INTERRA teknolojileri ile yaşam alanlarının kontrolü mükemmel bir şekilde gerçekleştirilirken, aynı zamanda maliyet-etkin çözümler sunulmaktadır. EIO yapılandırıcısı ile kolay programlanır ve ağ üzerinden çalışır, Imini ile uyumludur. İzole ve bağımsız rölelere sahiptir.

INTERRA EIO
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri IR Modülü
INTERRA KNX IR Emitter

INTERRA IR Emitter, çok işlevli IR sinyal göndercisidir. TV, DVD, klima gibi kızılötesi olan tüm elektronik cihazları yönetmenizi sağlar. Interra IR Verici maksimum 150 evrensel IR koduna ve 81 AC IR koduna sahiptir. A, B, C, D olmak üzere 4 yayma arabirimi vardır.

INTERRA KNX IR Emitter
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Ip Router
INTERRA IP Router

INTERRA KNX IP Router, bir KNXnet/IP yönlendirme & tünelleme aygıtı olup, KNX IP hat/alan birleştirici olarak çalışır. Harici bir güç kaynağı gerekli değildir. KNX hattındaki tüm aygıtları adresleme kabiliyeti, ağ üzerinden bağlantı kurulduğu için az zaman program yükleyebilir.

INTERRA IP Router
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Line Coupler
INTERRA Line Coupler

INTERRA KNX Line Coupler temel fonksiyonu, arada galvanik izolasyon sağlayarak iki KNX Line hattını birleştirmektir. Esnekliği nedeniyle KNX Line Coupler, KNX hat birleştirici veya KNX bölge birleştirici veya KNX tekrarlayıcı olarak kullanılabilir.

INTERRA Line Coupler
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri USB Interface
INTERRA Usb Interface

INTERRA KNX USB arayüzü, bir PC’yi USB üzerinden KNX hattına bağlar ve KNX veri yoluna galvanik izoleli çift yönlü bir veri bağlantısı sağlamaktadır. ETS programı veya başka bir KNX görüntüleme yazılımı ile, UIMtp programlama arayüzü olarak çalışmaktadır.

INTERRA Usb Interface
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Mitsubishi Electric Gateway
INTERRA M. Electric KNX Gateway

INTERRA KNX bina otomasyon sistemi ve Mistsubishi Electric klima sistemi arasında çift yönlü iletişim sağlayan bir arabirimdir. KNX Gateway, KNX ile Mitsubishi Electric klima cihazlarının fonksiyonlarını izlemek ve kontrol etmek için kullanılır.

INTERRA Mitsubishi Electric Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Daikin Gateway
INTERRA DAIKIN KNX Gateway

INTERRA Daikin KNX Gateway, ticari ve endüstriyel klimaların Knx bus sistemine entegre edilmesine olanak sağlayan arayüz cihazıdır. Son kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm kontroller bu cihaz sayesinde yapılabilmektedir.

INTERRA DAIKIN VRV KNX Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Mitsubishi Havy KNX Klima Modülü
INTERRA M. Havy KNX Gateway

INTERRA Mitsubishi Heavy KNX Gateway, ticari ve endüstriyel klimaların Knx bus sistemine entegre edilmesine olanak sağlayan ara yüz cihazıdır. Son kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm kontroller bu cihaz vasıtasıyla yapılabilmektedir.

INTERRA Mitsubishi Havy KNX Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Su Dedektörü
INTERRA Su Baskın Sensörü

INTERRA Su basma dedektörü, patlak borular, ıslak lekeler veya kanalizasyon sızıntısı gibi durumlarda biriken suyu algılamak için kullanılır. Algılama sonucunda görsel ve işitsel uyarı verecek şekilde tasarlanmıştır ve KNX, kuru kontak bilgisi verir.

INTERRA Su Basma Sensörü
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Buton Arayüzü
INTERRA KNX Interface

Giriş modülü, anahtar veya prizin standart elektrik kutusuna yerleştirilir. Ve geleneksel anahtarlar üzerinden KNX kontrolleri sağlamaya yardımcı olur. Bununla birlikte, kontak sinyalini her türlü KNX sinyaline dönüştürme yeteneğine sahiptir.

INTERRA KNX Interface
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX Dış Mekan Radar Sensör
INTERRA KNX Dış Mekan Sensör

KNX Harici microdalga Sensörü, 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir, lojik ilişkisi “VE” “VEYA” olabilir, lojik giriş koşulları, LUX sensörü, mikrodalga sensörü, nem sensörü, sıcaklık sensörü, kuru kontak, harici telegram koşulu olabilir.

INTERRA Dış Mekan Sensör
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Knx İç Mekan Sensörü
INTERRA KNX İç Mekan Sensör

KNX orta mesafe pır sensörü, çok fonksiyonlu bir varlık sensörüdür. 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir. Lojik ilişkileri “VE”, “VEYA” olarak ayarlanabilir. Lojik girişleri, pır sensörünün koşullarını, LUX ve harici koşulları içerir.

INTERRA KNX İç Mekan Sensör
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Knx İç Mekan 24 Lux Sensörü
INTERRA KNX İç Mekan Sensör

Tavana Monteli Varlık & Lux Sensörü, hareketi, sıcaklığı ve aydınlatma yoğunluğunu algılayabilir. 24 metreye kadar uzaklıkta hareketi algılayabilir. Bu özellik, onu aydınlatma ve güvenlik uygulamaları için ideal hale getirir.

INTERRA KNX İç Mekan Sensör
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX İç Mekan Radar Sensör
INTERRA KNX İç Mekan Sensör

KNX iç mekan mikrodalga sensörü, 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir, lojik ilişkisi “VE” “VEYA” olabilir, lojik giriş koşulları, LUX sensörü, mikrodalga sensörü, sıcaklık sensörü, kuru kontak, harici telegram koşulu olabilir.

INTERRA KNX İç Mekan Sensör
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button