Güvenlik Kamera Sistemleri - INTERPOINT Teknoloji

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri ile daima güvendesiniz.
Güvenlik Kamera Sistemleri ile siz nerede
olursanız olun eviniz hep yanınızda!

İletişime Geç
Evinizin veya iş yerinizin Güvenlik Kamera Sistemleri ile kontrolü daima elinizde. Farklı senaryolar ile hırsızları evinizden bir adım uzaklaştırmak oldukça keyifli ve kolay. Güvenlik Kamera Sistemleri için hemen bizimle iletişime geçin.
  • Güvenlik Kamera Sistemleri
  • Güvenlik Kamera Sistemleri
  • Güvenlik Kamera Sistemleri
  • Güvenlik Kamera Sistemleri
  • Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik Kamera Sistemleri Nedir ?

İç ve dış mekânlarda güvenlik amaçlı kullanılan güvenlik kamera sistemleri çoğunlukla kullanıldığı alana bağlı olarak çevresini gözetleyerek, kaydetme özelliği sayesinde de günü her saatinde görüntüyü otomatik olarak kaydeder. Güvenlik kamera sistemlerinde kullanılan kameralar duyar, mercek, DSP ve AFE şeklinde dört temel parçadan oluşur ve video kamera mantığı ile çalışmaktadır. Güvenlik sistemlerindeki kameranın içinde bulunan merceğin ön yüzeyinde koruyucu cam bulunur. Mercek karşıdan gelen sensörlü toplar ve daha sonra da topladığı ışığı AFP’ye getirerek dijital sinyal çevirir. En son olarak da DSP’ye ulaşarak görüntüyü işleyerek, güvenlik kamera sistemlerinde görüntü elde edilişmiş olunur. Bu şekilde elde edilen görüntü ise video kayıt cihazı olarak bilinen DVR ‘ye kaydedilerek, istenilen zamanda izlenebilir. Güvenlik kamera sistemleri sektöründe lider konumda olan firmamız sislere bu konuda tam desteği sağlayarak, mekânınıza uygun güvenlik kameraları ile muhteşem bir güvenlik sistemi oluşturmaktadır.

Güvenlik Kamera Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Güvenlik kamera sistemleri can ve mal güvenliğini korumak için kullanılan video kameralardır. Evlerde, iş yerlerinde, hastanelerde, bankalarda, alışveriş merkezlerinde ve daha sayamadığımız pek çok alanda kullanılan güvenlik kamera sistemleri güvenliği tam sağlayabilmek amacı ile birçok şekilde yapılandırılabilme özelliğine de sahiptir. Güvenlik kameraları her ayrıntıyı ve her noktayı saniyesi saniyesine görüntüleyip kaydettiği için can güvenliği ve mal kaybı açısından büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Güncelik kameraları tarafından kaydedilen kayıtların büyük bir kısmı hırsızlık ve cinayet olaylarında polislere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Günümüzde yaşana her türlü olayları çözmek için çalışan polisler güvenlik kamera sistemlerinden yararlanmaktadırlar. İnsanların gözünden kaçtığı en ufak noktayı bile saniyesi saniyesine kaydeden bu kameralar özellikle bankalar ve hastaneler için büyük ölçüde yararlı olmaktadır.
Bizimle İletişime Geç

Güvenlik Kamera Sistemleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Can ve mal güvenliğini korumak amacı ile hayatımızın hemen hemen her alanda bulunan güvenlik kamera sistemleri ihtiyaçlara yönelik şekilde planlanıp kurulmaktadır. İhtiyaçlarına yönelik güvenli kamera sistemleri seçerken, kameranızın uygun olmasına, kayıt sisteminizin kaliteli olmasına izleme sisteminizin doğru olmasına dikkat etmenizde fayda vardır. Kamera seçimlerinde ise kameranın kullanılacak mekânın şartlarına göre kasa seçilmelidir. Dış mekân için kullanacağınız güvenlik kamera sistemlerinde kameranızın dış etkenlere karşı korumalı ve dış mekân koruma sınıflarından herhangi birisine dâhil korumalı kuru kamera ya da buklet kamera dikkat etmeniz gerekmektedir.
Ayrıca güvenlik sistemlerine dahil edilen uygun güvenlik kamerası ekipmanları ve kamere sistemleri ile güvenlik sistemlerinizi daha işlevsel hale getirebilmektedir. Konusunda uzman ekipler ile hizmet veren kurumsal firmamız can ve mal güvenliğinizi korumak amaçlı en yeni teknolojiye sahip güvenlik sistemlerini kurarak elinize teslim etmektedir. Profesyonel ekip ve ekiplerimizin hazırladıkları risk analizleri sayesinde ihtiyaçlarına uygun güvenlik sistemlerini yeni teknolojiye uygun altyapıyı sağlıyor ve olası risklerin en aza indirme çabası içindeyiz.

Güvenlik Kamera Sistemi Fiyatları

Güvenlik Kamera Sistemleri ‘ni otomasyon sistemleri ile entegre ediyoruz. Projenize özel spesifik çözümler sunmaktan mutluluk duyarız. Bizimle hemen iletişime geçin!
Ücretsiz Katalog İsteWhatsapp İle İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button