Akıllı Ev Kullanım Alanları | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Şub 17
Akıllı Ev Otomasyonu Sistemi

Akıllı Ev Kullanım Alanları

Akıllı sistemler, sadece evlerde değil tüm yaşam alanlarında kullanılan konfor ve keyif tasarımlarıdır. Akıllı ev kullanım alanları, güvenlik unsurları ve otomasyon sistemleriyle geliştirilen teknik özellikleriyle sektörel olarak kullanılmaktadır. Turizm işletmelerinden eğitim kurumlarına, özel şirket binalarından askeri ve ticari alanlara dek, pek çok yaşam alanında kullanılmaktadır.

Kontrol mekanizması, güvenlik donanımları, alarm sistemleri ve geçiş kontrol gibi iç kategorileri ile pek çok alanda tercih edilen sistemlerdir.

INTERRA Imini

INTERRA Imini

Gelişmiş özellikleri sayesinde yaşam konforunuzun üst seviyelere çıkmasına yardımcı olan INTERRA Imini aydınlatma, perde-panjur kontrolü ve oda sıcaklığını kontrol etme gibi özellikleri bulunur. Kullanışlı ara yüzü sayesinde her yaşa hitab eden kullanıcı dostu kullanım sağlıyor. INTERRA Imini mimari tasarım açısından da görsel şıklığı ile ön planda yer alıyor.

Daha Fazla

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch

Zarif ve estetik tasarımı ile ön planda yer alan INTERRA Iswitch renk seçenekleri ile kullanıcısına kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor. Iswitch ile mekanlarınız da birden fazla anahtar kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm anahtarlarınızı tek bir INTERRA Iswitch üzerinde toplayarak aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve senaryolarınızı tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Akıllı Ev Sistemi Kullanmanın Avantajları

En önemli faktör olarak güvenlik prosedürleri, akıllı ev kullanım alanları için kapsam sağlar. Kamera güvenlik sistemleri ve alarm sistemleri ile 7/24 güvenlik sağlayan otomasyon sistemleri, giriş kontrol özellikleri ile üst seviye konfor sağlar. Kişisel yaşam alanlarında rahatlık sağlayan sistemler ”zaman faktörü” nedeniyle tercih edilir ve avantaj sağlar.

İstenilen zamanda konfor entegrasyonu sağlaması, elektronik aygır ve cihazların istenilen zamanda hazır olması ve uzaktayken bile kontrol edilebilir olmaları, akıllı ev sistemlerinin avantajları arasındadır.

Akıllı Ev Kullanım Alanları

Akıllı Ev Kullanım Alanları Nelerdir ?

Akıllı Ev Sistemlerinde Senkronize Cihazlar

Otomasyon sistemleri ve akıllı ev kullanım alanları, tercih edilen teknolojilere bağlı olarak senkronize edilir. Perde sistemleri, iklimlendirme ve soğutma sistemleri, ısıtma sistemleri, ses sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, alarm güvenlik sistemleri, otopark otomasyon sistemleri gibi oldukça geniş bir yelpaze sunan akıllı ev kombinasyonları, kullanılan cihazlara göre işlev sağlar.

TV kontrol sistemlerinden, müzik yayın sistemlerine dek istenilen pek çok elektronik tasarımda entegre edilebilmektedir. Otomatik kahve makinelerinden, ışıklandırma sistemlerinde dek elektrikle çalışan tüm elektronik makine ve cihazlarda kullanım olanağı sunar.

Akıllı Ev Sistemlerinde Çevresel Temalar

Akıllı ev kombinasyonları yaşam alanlarının sadece iç kısımlarını değil, dış alanlarına da konfor ve güvenlik sağlayan sistemlerdir. Geliştirilmiş yazılımlar, modern teknolojiler ve opsiyonel kullanım avantajları ile güvenlik sistemleri olarak kullanılmaktadır.

Turnike geçiş sistemleri, lazer geçiş sistemleri, parmak izi geçiş sistemleri ve bariyer sistemleri gibi özelliklerin yanı sıra 7/24 güvenlik kamerası entegrasyonu, kapı otomasyon sistemleri gibi fonksiyonları ile çevresel kullanım alanlarında avantaj sağlar. Hayatın her anına rahatlık katan akıllı ev sistemleri, kolay kullanılabilir özellikleriyle tüm alanlarda tercih edilebilir.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses ve Sinema Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Hemen Bilgi Alın!

Sistemlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle
hemen iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

 

Katalog İste İletişime Geç !

Diğer Yazılar
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by