INTERRA - INTERPOINT Teknoloji
INTERRA
55 ülkede küresel yerli marka INTERRA.
Global pazar oyuncusu olan INTERRA
Akıllı Bina Sistemleri alanında deneyimli
yazılım, donanım ve AR-GE ekibiyle yenilikçi teknolojiler
geliştiren KNX otomasyon sistemi markasıdır.
Hemen Bilgi Al

INTERRA Akıllı Ev Sistemleri

INTERRA Akıllı Bina Sistemleri alanında uzman ve 62 çalışandan oluşan yazılım, donanım, AR-GE ekibiyle günümüz ve gelecek teknolojisine ilişkin çözümler geliştiren, ürettiği ürünleri 55 ülkeye ihraç eden liderbir firmadır. Ürettiği tüm ürünlerinde en yüksek kalite standartlarını hedefler. Bu vizyon ile öncelikli olarak yerel pazarlarda lider konumunda, küresel alanda ise her geçen gün büyümeye devam etmekte olan önemli yerli firmalardandır.

Alanında Uzman 62 Çalışan

55 Ülkede Yerli Küresel Marka

226 Yerli Üretim Markalı Ürün

%30 Ciro Arge Yatırımı

INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Iswitch | INTERPOINT Teknoloji

INTERRA KNX Otomasyon Sistemleri

INTERRA Türkiye ‘nin akıllı bina otomasyon sistemleri alanında en büyük Akredite ve AR-GE merkezidir. Bu ünvana sahip olmasındaki önemli sebeplerden biri önümüzdeki 30 yıl içindeki değişen teknolojilere göre şimdiden çözümlerini ve ürünlerini geliştirmesiyle alakalıdır. Önümüzdeki 30 yıl içinde tüm cihazların birbiriyle haberleştikleri günler bizleri bekliyor. Teknolojinin bu yönlü değişmesin de hayat yoğunlukları gitgide artıyor ve buda ihtiyaçların arttığının sinyallerini veriyor. Önümüzdeki 30 yıl içinde kaliteli ürünlerle birlikte müşterilerinin her zaman rahatlıkla kullanabileceği ürünler üreten, en önemlisi sürdürülebilir çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir. Gelecekteki en önemli problemlerden bir tanesi ise enerji problemidir. INTERRA bünyesinde çalışan tüm mühendisler binalardaki enerji tasarrufu odaklı ürünler geliştirmektedir.
7/24 Whatsapp Destek Hattı
2400
Çoklu Rezidans Projesi
1480
Villa Projesi
150
Otel Projesi
100
Ofis Projesi
120
Devlet Projesi
50
Avm / Hastane Projesi
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Home Server

INTERRA KNX Ev Otomasyonu

INTERRA ile binalarda yaşam standartları değişti. Akıllı bina konseptine yeni bir bakış açısı getiren INTERRA farklı müşteri beklentileri tam karşılığını bulurken; konfor, güvenlik ve tasarruf çözümlerini bir arada sunmaktadır. İhtiyaca göre farklılaşan projeler için gerekli esneklik ve çeşitlilik sağlanarak, tüm kontroller anlaşılır hale gelmektedir. Tek tuşla iklimlendirme, aydınlatma, perde & panjur gibi fonksiyonlar kontrol edilerek, akıllı ev sistemleri projelerinde kullanıcılara “akıllı yaşam konforu’’ ayrıcalığı hissettirilmektedir.
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Imini

INTERRA KNX Ofis Otomasyonu

İş yaşamında yeni konsept; akıllı konfor. Business segmentte akıllı bina anlayışı INTERRA ile yeniden tanımlanıyor. Bir binadaki mekanik ve elektriksel sistemler binanın toplam maliyetinin oldukça büyük kısmını meydana getirir. Tüm kontrollerin INTERRA Touch Panel, Iswitch KNX otomasyon anahtarları, KNX Sensörler aracılığıyla senaryolar dahilinde yapılması sağlanıyor. Ofisleriniz de enerji verimliliği ve size özel aydınlatma çözümleri ile konforu siz de yaşayın.
INTERRA Akıllı Otel Sistemleri DND MUR

INTERRA KNX Otel Otomasyonu

INTERRA ile otel hizmetlerinin dokunmatik paneller ve mobil uygulamalar ile kullanımını sağlayarak oda sakinlerinin tesis ile etkileşimini artırıyoruz. Kullanıcılar tüm oda otomasyon sistemini yatak başında bulunan tek bir KNX otomasyon anahtarı ile yönetebilmektedir. INTERRA Otel otomasyonu çözümlerinde enerji verimliliğini ve konforla birlikte kaliteli hizmet anlayışınıda ön planda tutmaktadır. Tüm oda otomasyon sisteminin sakinler tarafından kontrolü yenilikçi bir şekilde ele alınmaktadır.
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Logolar
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Konfor ve Teknoloji
INTERRA KNX Ürünleri
INTERRA KNX otomasyon ürünleri rakipleri arasında eşsiz olması için tasarlanıyor. Pazara sunduğu hiçbir ürün sıradan değildir ve bundan sonra ki üretimlerinde de olmayacaktır. Üretimde dikkat edilen önemli nokta onu KNX rakiplerinden onu ayıran özellikleridir. INTERRA KNX ürünleriyle rezidans, villa ve ticari çözümleriniz de en uygun çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. INTERRA ürettiği tüm ürünlerde kapalı devre çözümler yerine KNX, IOT, Modbus, Bacnet gibi uluslararası alanlara entegre çözümlere yatırım yapmaktadır. Sürdürülebilirlik kavramı da tam olarak buradan geçmektedir.
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri 10.1' Touch Panel
Touch Panel 10.1″ – 7″

Modern bir tasarım, donanım, yazılım ve tüm proje gereksinimlerine yanıt verebilecek uygun bir arayüze sahip bir Interra 4 Dokunmatik Panel, herhangi bir alan üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Touch Panel
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Imini Dokunmatik Panel
Imini

Interra dokunmatik panel ailesinin en genç üyesi olan Imini, kendinizi iyi hissetmek için mini bir neden. Yeni kullanıcı arabirimi, otomatik zaman kontrol işlevleri, programlama veya kapsamlı senaryo yönetimi sağlar.

Imini
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Iswitch KNX Otomasyon Anahtarı
Iswitch

Interra Iswitch kullanıcılara işlevsellik ve tasarım getiriyor. Geniş malzeme ve renk seçenekleri ile tüm beklentileri karşılıyor. Akıllı kontrol, enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda yaşam alanınıza konfor ve estetik katar.

Iswitch
INTERRA Akıllı Otel Sistemleri DND Ünitesi
DND / MUR

Interra DND / MUR, otellerde servis kalitesini artıracak şekilde tasarlanmış ve EIO ve KNX olarak iki farklı girişi olan bir üründür. Oda durumunun bilgisini ve sinyallerini yansıtarak servis kalitesini azami derece arttırmaya olanak sağlar.

DND / MUR
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX Güç Kaynağı
KNX Güç Kaynağı

KNX güç kaynakları, KNX sistem için gerilim ürertir. (SELF) KNX hattı, güç kaynağından izoleli bir bobin sayesinde ayrılır. Gerilim çıkışı kısa devre ve aşırı yüke karşı korumalıdır. İki renkli LED ile cihaz çıkış durumunu gösterir.

KNX Güç Kaynağı
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Combo Modül
KNX Combo

Combo yüksek işlem kapasiteli ve tüm otomasyon kontrollerine cevap verebilen bir multi-function “çok fonksiyonlu” KNX röle modülüdür. Özel tasarlanmış parametreleri ile içerisinde yüksek Türk mühendisliğini barındırır.

KNX Combo Actuatör
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX Dali Modülü
KNX DALI Gateway

Gelişmiş özellikleri ve yeni teknolojisi sayesinde, konfor ve yüksek enerji tasarrufu sunarak kendini alanında benzersiz kılıyor. Gelişmiş yeni özellikleri ve işlevi sayesinde, ticari alanlarda yüksek enerji tasarrufu ve konfor sunuyor.

KNX Dali Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Iconnect
Iconnect

Iconnect içinde barındırdığı IOT teknolojisi ile Alexa, Siri, Google Home gibi cihazlarla sesli komut sistemlerini ve otellere özel çözümler sunmaktadır. INTERRA Iconnect sayesinde kontrolleriniz artık çok kolay.

Iconnect
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Home Server Modül
Home Server

Interra Home Server ile bütün otomasyon sistemi tek bir merkezden yönetiliyor. Anahtarlar ve basit sensörlerden aydınlatmaya ve ısıtma sisteminden alarm sistemi gibi karmaşık sistemlere kadar her şeyi yönetebilirsiniz.

Home Server
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri 6 Kanal 0-10V Balast Dim Modülü
6 Kanal 0-10V Balast Dimmer

6 Kanal 0-10V Balast Dimmer, her kanal 0-10V yöntemi ile ballast üzerinden dimleme yapabilir. Her kanal için 10A akım taşıma değerinde röle bulunur. Ayrıca manüel olarak da kontrol edilebilir. Aktif ve/vaya pasif ballast tipleri bağlanabilir.

Balast Dimmer
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri 4 Kanal Universal Dimmer
4 Kanal Universal Dim

4 kanal universal dim modülü, her kanalı 1.5A kapasiteli dimleme özelliğine sahiptir. Kısa devre, aşırı yük ve aşırı ısınma koruması bulunur. 4 kanal universal dimmet Leading Edge dimleme veya Trailing Edge dimleme için kullanılabilir.

Universal Dimmer
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri DMX Modül
DMX Gateway

KNX-DMX Arabilirim modülü, iki yönlü kontrolü desteklemekte olup, DMX programlarını kaydedebilir, oynatabilir ve silebilir. 4 saate kadar kayıt süresi ile, KNX-DMX Arabirimi, tüm DMX cihalarını kontrol edebilir. (RGBW, Robot Işıklar, Sahne Cihazları vb.)

DMX Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Ip Control
IP Control

Bina ve Endüstri otomasyonlarında KNX ağına bağlı tüm cihazları Interra IP Control sayesinde merkezden izlemenizi ve yönetmesizi sağlar. Sisteme düşen uyarılar üzerinden otomasyon sistemine müdahale edebilir ve arıza tespitleri yapabilirsiniz.

IP Control
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri EIO
EIO

Interra teknolojileri ile yaşam alanlarının kontrolü mükemmel bir şekilde gerçekleştirilirken, aynı zamanda maliyet-etkin çözümler sunulmaktadır. EIO yapılandırıcısı ile kolay programlanır ve ağ üzerinden çalışır, Imini ile uyumludur. İzole ve bağımsız rölelere sahiptir.

EIO
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri IR Modülü
KNX IR Emitter

Interra IR Emitter, çok işlevli IR sinyal göndercisidir. TV, DVD, klima gibi kızılötesi olan tüm elektronik cihazları yönetmenizi sağlar. Interra IR Verici maksimum 150 evrensel IR koduna ve 81 AC IR koduna sahiptir. A, B, C, D olmak üzere 4 yayma arabirimi vardır.

KNX IR Emitter
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Ip Router
IP Router

KNX IP Router, bir KNXnet/IP yönlendirme & tünelleme aygıtı olup, KNX IP hat/alan birleştirici olarak çalışır. Harici bir güç kaynağı gerekli değildir. KNX hattındaki tüm aygıtları adresleme kabiliyeti, ağ üzerinden bağlantı kurulduğu için az zaman program yükleyebilir.

IP Router
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Line Coupler
Line Coupler

KNX Line Coupler temel fonksiyonu, arada galvanik izolasyon sağlayarak iki KNX Line hattını birleştirmektir. Esnekliği nedeniyle KNX Line Coupler, KNX hat birleştirici veya KNX bölge birleştirici veya KNX tekrarlayıcı olarak kullanılabilir.

KNX Line Coupler
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri USB Interface
Usb Interface

KNX USB arayüzü, bir PC’yi USB üzerinden KNX hattına bağlar ve KNX veri yoluna galvanik izoleli çift yönlü bir veri bağlantısı sağlamaktadır. ETS programı veya başka bir KNX görüntüleme yazılımı ile, UIMtp programlama arayüzü olarak çalışmaktadır.

KNX Usb Interface
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Mitsubishi Electric Gateway
Mitsubishi Electric KNX Gateway

KNX bina otomasyon sistemi ve Mistsubishi Electric klima sistemi arasında çift yönlü iletişim sağlayan bir arabirimdir. KNX Gateway, KNX ile Mitsubishi Electric klima cihazlarının fonksiyonlarını izlemek ve kontrol etmek için kullanılır.

KNX Mitsubishi Electric Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Daikin Gateway
DAIKIN KNX Gateway

Daikin, ticari ve endüstriyel klimaların Knx bus sistemine entegre edilmesine olanak sağlayan arayüz cihazıdır. Son kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm kontroller bu cihaz sayesinde yapılabilmektedir.

KNX DAIKIN Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Mitsubishi Havy KNX Klima Modülü
Mitsubishi Havy KNX Gateway

Mitsubishi Heavy KNX Gateway, ticari ve endüstriyel klimaların Knx bus sistemine entegre edilmesine olanak sağlayan ara yüz cihazıdır. Son kullanıcının ihtiyaç duyacağı tüm kontroller bu cihaz vasıtasıyla yapılabilmektedir.

KNX Mitsubishi Havy Gateway
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Su Dedektörü
Su Baskın Sensörü

Su basma dedektörü, patlak borular, ıslak lekeler veya kanalizasyon sızıntısı gibi durumlarda biriken suyu algılamak için kullanılır. Algılama sonucunda görsel ve işitsel uyarı verecek şekilde tasarlanmıştır ve KNX, kuru kontak bilgisi verir.

Su Baskın Sensörü
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Buton Arayüzü
KNX Push Button Interface

Giriş modülü, anahtar veya prizin standart elektrik kutusuna yerleştirilir. Ve geleneksel anahtarlar üzerinden KNX kontrolleri sağlamaya yardımcı olur. Bununla birlikte, kontak sinyalini her türlü KNX sinyaline dönüştürme yeteneğine sahiptir.

KNX Push Button Interface
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX Dış Mekan Radar Sensör
KNX Dış Mekan 20m Radar Sensör

KNX Harici microdalga Sensörü, 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir, lojik ilişkisi “VE” “VEYA” olabilir, lojik giriş koşulları, LUX sensörü, mikrodalga sensörü, nem sensörü, sıcaklık sensörü, kuru kontak, harici telegram koşulu olabilir.

Dış Mekan Mikrodalga Sensör
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Knx İç Mekan Sensörü
KNX Orta Mesafe Pır Sensör

KNX orta mesafe pır sensörü, çok fonksiyonlu bir varlık sensörüdür. 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir. Lojik ilişkileri “VE”, “VEYA” olarak ayarlanabilir. Lojik girişleri, pır sensörünün koşullarını, LUX ve harici koşulları içerir.

İç Mekan 8MT Sensör
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri Knx İç Mekan 24 Lux Sensörü
KNX Geniş Mesafe Pır Sensör

Tavana Monteli Varlık & Lux Sensörü, hareketi, sıcaklığı ve aydınlatma yoğunluğunu algılayabilir. 24 metreye kadar uzaklıkta hareketi algılayabilir. Bu özellik, onu aydınlatma ve güvenlik uygulamaları için ideal hale getirir.

İç Mekan 24MT Sensör
INTERRA Akıllı Ev Sistemleri KNX İç Mekan Radar Sensör
KNX İç Mekan Mikrodalga Sensör

KNX iç mekan mikrodalga sensörü, 4 bağımsız lojik blok ve 1 kombine lojik blok içerir, lojik ilişkisi “VE” “VEYA” olabilir, lojik giriş koşulları, LUX sensörü, mikrodalga sensörü, sıcaklık sensörü, kuru kontak, harici telegram koşulu olabilir.

İç Mekan Mikrodalga Sensör
INTERRA Ürün ve Çözümleri İçin İletişime Geçin
INTERRA Türkiye ana bayisi olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Siz de projeniz için aşağıdaki iletişim butonlarından bize ulaşın.
Proje Formu DoldurHemen İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button