Beosound 1 - INTERPOINT Teknoloji

Beosound 1

 • Beosound 1
 • Beosound 1
 • Beosound 1
 • Beosound 1
 • Bang Olufsen Beosound 1
 • Beosound 1
 • Beosound 1
 • Beosound 1

Bang Olufsen Beosound 1

BeoSound 1, 360 derecelik etkileyici bir ses performansı, hareket kabiliyeti, Spotify’a entegre erişim, Deezer QPlay ve TuneIn, dışarıda bir yolculuk için pil gücü sağlayan, kayaya dayanıklı bir alüminyum dış yapıya sahip bir taşınabilir kablosuz hoparlördür ve bağlanan Multiroom Teknolojisine sahiptir. senin Bang & Olufsen evinizin üzerinde tek bir kablosuz sistemde ürünleri.
 • Beosound 1
  Beosound 1
 • Beosound 1
  Beosound 1
 • Beosound 1
  Beosound 1
 • Beosound 1
  Beosound 1

Bang Olufsen Beosound 1 Ses Sistemi

BeoSound 1 ve BeoSound 2’nin tasarımının arkasındaki adam olan Torsten Valeur, “Sadelik her şeyden önemliydi” diyor ve bizim rüyalar müzik enstrümanlarına benzeyen bir şey yaratmaktı . Her parçanın güzel müzik yaymak amacını taşıdığı ürünler. ”
BeoSound 1 Piyano Siyahı mükemmellik için hazırlanmıştır. Cilalı, anodize edilmiş ve biraz daha cilalı konuşmacının sağlam alüminyum gövdesinin finişine verilen titiz dikkatin sınırı yoktur. Saf siyah renkte göz alıcı bir yansıtıcı yüzeye sahip olan ve göze geometrik tasarımını ve yakınlaşan siluetini çizen bir süreç. BeoSound 1 , gelişmiş 360 derecelikses dağılımına sahiptir. Geliştirilmiş bir simülasyon aracı, hoparlörde mükemmel ses dağıtımı sağlamak ve hoparlörün dışını da hesaba katmak için kullanıldı ve bu bilgileri kullanarak mükemmel bir ses ortamı yaratıldı.
Yani nerede oturursanız olun harika sesler yaşayacaksınız .
Beosound 1

Beosound 1

Akustik Lens Teknolojisi sayesinde, şaşırtıcı derecede yüksek ancak son derece nüanslı olan neredeyse küresel bir sese sahip olacaksınız, böylece müziğinizin sunabileceği tüm güzel detayların tadını çıkartabilirsiniz. Özel olarak üretilmiş 1 inçlik tam kapsamlı sürücü, bir reflektöre doğru aşağı doğru oynar. Küresel ses profiliyle sonuçlanan ses yönü ve hoparlör konstrüksiyonunun ve tüm yönlerde deneyimli tekdüze bir tonun birleşimidir. 4 inçlik bas sürücüsü, hoparlörün altına yerleştirilmiştir. Kabinin tüm kapasitesini kullanmamıza ve nispeten büyük bir sürücü kullanmamıza izin veren baş aşağı yerleştirilmiştir – ve aşağı doğru oynatıldığı için odaya eşit olarak yayılan bir bas deneyimi sağlar. Bas, 40 watt’lık bir amplifikatör tarafından çalıştırılır ve üst frekanslar 20 watt’lık bir amplifikatör tarafından desteklenir. BeoSound 1 , müziğinizi istediğiniz yere uyacak portatif bir kablosuz hoparlörsistemidir; rafta, zeminde, sehpanın yanında … ya da açık havada. Göze çarpmayan ve rahat tasarımı, incelikle ve rahatlıkla ince bir dokunuşla her iç mekana uyum sağlar. Sağlam alüminyum gövde ve yerleşik güç kaynağı sayesinde BeoSound 1 hoparlörü müziğin güzelliğinin yanınızda olduğu esnek bir yaşam tarzı için mükemmeldir; Evinizdeki odalar ya da dışarıdaki özel günler arasında.

Bang Olufsen Beosound 1 Fiyat

Bang Olufsen Beosound 1 ürünümüz hakkında bilgi almak isterseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıdaki seçeneklerden biriyle bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz!
İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button