Akıllı Ev Sistemleri Bina Otomasyonu | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Ara 20
Akıllı Ev Sistemleri ve Bina Otomasyonu

Akıllı Ev Sistemleri Bina Otomasyonu

Akıllı Ev Sistemleri Bina Otomasyonu

Yeni nesil akıllı ev sistemlerini hem ev hem iş yeriniz için kolayca uygulayabilirsiniz. Birçok cihazın birbiriyle entegre olarak tek platform üzerinden kontrol edilebilme özelliği sizi önemli bir iş yükünden kurtarır.

Cihazların yönetim takibi ve bunlar için ayırdığınız zamanı daha verimli hale getirirsiniz. Bu uygulamaları konutun bütününde binanızda da uygulamanız mümkündür. Tek bir yaşam alanı daire yerine bina için geliştirilen sistemlerde gözle görülür bir tasarruf ve aynı zamanda güvenlik kapsamının da emin ellerde olduğunu görebilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri bina otomasyonu kapsamındaki güvenlik sistemleri, park sistemleri aydınlatma ve soğutma sistemleri, sulama, yerden ısıtma, havuz ve spa alan sistem kontrolü, alarm sistemi, hareket sistemi, kilit ve güvenlik sistemi, yangın, su baskını, kamera izleme, manyetik alan kontrolü ve daha bir çok kullanılan elektrikli cihaz ve kontrol panellerini bir platform üzerinden entegre olarak iletişimini yönetebilirsiniz.

Bina Otomasyonu Birçok Rezidans ve Tesisin Tercihi

Toplu konut ve rezidans bloklarının en çok tercih ettiği yine akıllı ev sistemleri bina otomasyonu oluyor. Toplu tüketimin hızla artış gösterdiği günümüzde daha çevreci ve sürdürebilir yaşam alanları sağlayan inşaat projelerinde en dikkat çeken özelliğin akıllı ev sistemleri ve bina otomasyonundaki uygulamalar olduğu görülmektedir.

Bu uygulamalar tek bir blok veya site içinde tüm tesise de uygulanabilmektedir. Yaşayanların daha güvenli bir hayat kalitesine kavuşmasını sağlayan sistemde uyarıcı sistemler en hassas derecede geliştirilmektedir.

Yeni nesil akıllı ev sistemlerinin uygulandığı bina otomasyonu en ayrıntılı bir çok cihazın entegre olduğu platform ile güç ve enerji tüketimini de önemli derecede azaltarak tüketim maliyetlerinin analizinde destekleyici raporlar sunmaktadır. Siz de aileniz ve kendi yaşam kalitenizi artırarak konforunuzu güvenli şekilde yaşamak için bu bina otomasyonu uygulanan evlerde yerinizi ayırtabilirsiniz.

Binanız Güvende Siz Güvendesiniz

Akıllı ev sistemlerinin bina otomasyonu sayesinde yaşam alanı binanız güvende ve siz de güvendesiniz. Fonksiyonel araçların yönetimi kimi zaman sizi zorlasa da geliştirilen kontrol panelleriyle evinizde zarafet ve konforu en güvenilir şekilde yaşarsınız.

Garaj sensöründen, güvenlik kapılarına, yangın veya su baskınlarına kadar en ince detayda bütünsel olarak güvenliğinizin ön plana çıktığı sistemleri Interra ile binanıza taşıyabilir ve akıllı ev sistemi bina otomasyonunun ayrıcalığını tüm komşularınızla birlikte paylaşabilirsiniz.

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!