INTERRA | INTERPOINT Teknoloji

INTERRA

INTERRA

INTERRA Akredite ve AR-GE Merkezi

INTERRA otomasyon sistemleri alanında uzman yazılım ve donanım ekibiyle günümüz ve gelecek teknolojisine ilişkin çözümler geliştiren, ürettiği ürünleri 32 ülkeye ihracat yapan lider bir firmadır. Ürettiği tüm ürünlerinde en yüksek kalite standartlarını hedefler. Bu vizyon ile öncelikli olarak yerel pazarlarda lider konumunda,küresel alanda ise her geçen gün büyümeye devam etmekte olan önemli firmalardan birisidir.

INTERRA Bina Otomasyon Sistemleri

Tüm binalar için INTERRA çözümleri. Her binanın ihtiyacına, uygulanışına ve kurulumuna göre uyarlanmış özel çözümleri ile ticari binalar pazarının önde gelen tedarikçilerinden biridir. Oteller, bakım evleri, ofisler, alışveriş merkezleri hatta okullar ve toplu konutlarda çözümlerimiz de geniş yelpazedeki ihtiyaç ve gereksinimleri karşılamaktadır. Bu anlayışla geliştirilen projelerde asıl amaç, yüksek değerde konforla birlikte olabilecek en iyi enerji performans seviyesini sağlamaktır.

INTERRA Rezidans Otomasyon Sistemleri

Rezidanslar da yeni yaşam konsepti INTERRA ‘nın benzersiz hizmetlerinin yer aldığı birçok rezidans projesinde, yaşama estetik değerler katmak adına teknoloji ve konfor bir arada sunulmaktadır. KNX akıllı bina otomasyonu sistemi ile tek tuşla iklimlendirme, aydınlatma, müzik, perde & panjur gibi fonksiyonlar kontrol edilerek, rezidans projelerinde kullanıcılara “akıllı yaşam konforu’’ ayrıcalığı hissettirilmektedir.

INTERRA Villa Otomasyon Sistemleri

Villada yaşam standartları değişti. Akıllı bina konseptine yeni bir bakış açısı getiren INTERRA sayesinde farklı müşteri beklentileri artık tam karşılığını bulurken; konfor, güvenlik ve tasarruf bir arada sunulmaktadır. İhtiyaca göre farklılaşan projeler için gerekli esneklik ve çeşitlilik sağlanarak, tüm kontroller anlaşılır ve kolayca yapılabilir hale getirilmektedir.

Projeni Bizimle Paylaş

INTERRA Ofis Otomasyon Sistemleri

İş yaşamında yeni konsept; akıllı konfor.  Business segmentte akıllı bina anlayışı INTERRA ile yeniden tanımlanıyor. Tüm kontrollerin dokunmatik panel ve akıllı anahtarlar aracılığıyla senaryolar dahilinde yapılması sağlanıyor. Ofisleriniz de enerji verimliliği ve size özel aydınlatma çözümleri ile konforu siz de yaşayın.

INTERRA Otel Otomasyon Sistemleri

Teknolojiyi derinden hissettiren INTERRA KNX sistemimiz ile “akıllı yaşam” konforunu sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Sahip olduğumuz teknik olanaklar ve üretim altyapımız ile Otel projelerine de imzamzı atıyoruz. Müşterilerinize özel senaryolar ile otelleriniz de siz de enerji verimliliği ve konforu yaşayın.

INTERRA Ürünleri

Üretimde olan bütün ürünleri rakipleri arasında eşsiz olması için tasarlanıyor. Ürün hacmindeki hiçbir ürün sıradan olmamıştır ve bundan sonra ki üretimlerinde de olmayacaktır. Asıl dikkat edilen önemli nokta rakiplerinden onu ayıran özellikleridir. INTERRA ürünleriyle özellikle rezidans çözümleriniz de ve ticari çözümleriniz de en uygun çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

INTERRA ürettiği tüm ürünlerde kapalı devre çözümler yerine KNX, IOT, Modbus, Bacnet gibi uluslararası alanlara entegre çözümlere yatırım yapıyor. İşte biraz önce bahsettiğimiz sürdülebilirlik kavramı da tam olarak buradan geliyor. Zamana bağlı kalmıyor ve müşterilerde özellikle bu kapalı devre çözümler yerine biraz önce bahsettiğimiz KNX çözümler talep ediyor.

İnterra
INTERRA Dokunmatik Panel

INTERRA Dokunmatik panel ile konfor sizinle.

İnterra
INTERRA DND

INTERRA Dnd ile otelleriniz de müşterileriniz konforu yaşıyor.

İnterra
INTERRA Imini

INTERRA Imini ile daha fazla konfor daha fazla kontrol.

İnterra
Knx Mitsubishi Gateway 

ITR830 Mitsubishi Electric klimaların KNX ile tüm fonksiyon parametrelerini kontrol ediyor.

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch tasarımı ile mekanlarınız da fark yaratıyor.

İnterra
Knx Combo Modül

Knx Combo Modül aydınlatma, perde & panjur, fancoil kontrollerinizi sağlayabilirsiniz.

Made İn Turkey

INTERRA bugün Türkiye ‘nin akıllı bina otomasyon sistemleri alanında en büyük akredite ve ar-ge merkezidir. Bu ünvana sahip olmasındaki önemli sebeplerden biri önümüzdeki 30 yıl içindeki değişen teknolojilere göre şimdiden çözümlerini ve ürünlerini geliştirmesiyle alakalıdır. Önümüzdeki 30 yıl içinde tüm cihazların birbiriyle haberleştikleri günler bizleri bekliyor. Teknolojinin bu yönlü değişmesin de hayat yoğunlukları gitgide artıyor ve buda ihtiyaçların arttığının sinyallerini veriyor. Önümüzdeki 30 yıl içinde kaliteli ürünlerle birlikte müşterilerinin her zaman rahatlıkla kullanabileceği ürünler ve en önemlisi sürdürülebilir çözümler geliştirmeyi hedefliyor.

Gelecekteki en önemli problemlerden bir tanesi ise Enerji problemidir. Bünyesindeki tüm mühendisler binalardaki enerji tasarrufu odaklı ürünler geliştiriyor.

İnterra

Projeni Bizimle Paylaş

INTERRA ürünleri kullanımı ve kurulumu çok kolaydır. Bu konu da sizde projeniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizinle randevulaştıktan sonra sizi ziyaret edecek ve projenize en uygun çözümler hakkında sizi bilgilendirecektir, sonrasında ise projeniz için proje ekibimiz çalışmaları tamamlayıp showroom mumuzda sizi misafir edip projenizde kulllanıcağımız ürünlerle birlikte küçük bir sunum yapıyoruz. Siz de hemen projeniz için bizimle iletişime geçin ve ürünlerimizle daha fazla kontrol daha fazla konfor lüksünü en uygun fiyatlarla yaşayın.
Projeni Bizimle PaylaşWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by