INTERRA Imini | INTERPOINT Teknoloji

INTERRA Imini

 • INTERRA Imini
 • İnterra İmini
 • Akıllı Ev Sistemleri

INTERRA Imini

INTERRA dokunmatik panel ürünlerinin yeni ürünü INTERRA Imini modern tasarımı, minimal boyutları ve her alana uygun sunduğu çözümlerle akıllı ev ürünleri sektöründe adından sürekli söz ettiriyor. En yeni teknolojilerle dizayn edilmiş INTERRA Imini , akıllı bina teknolojilerine yeni kontrol ünitesi adıyla anılıyor. INTERRA Imini ile aydınlatma kontrollerinizi, iklimlendirme kontrollerinizi, perde veya panjur kontrollerinizi, güvenlik sistemleri kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni arayüzü ile farklı senaryolar planlayabilirsiniz ve bu senaryoları zaman ayarı şekilde kontrol edebilirsiniz. INTERRA Imini KNX protokolüne uyumlu bir üründür. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

INTERRA Imini Yeni Nesil Dokunmatik Panel

Imini tüm akıllı bina teknolojileri için uygun klasik anahtarların yerini alabilecek yeni kontrol ünitesidir. Tüm fonksiyonları (örneğin aydınlatma açma kapama veya kısma, perde/panjur kontrolü, oda sıcaklık kontrolü) kolaylıkla kullanılabilir. Yeni kullanıcı arayüzü otomatik zaman kontrollü fonksiyonlarını programlamayı veya karmaşık senaryo yönetimlerini mümkün kılar.

Imini dikey tasarımı ile hayatımıza farklı bir bakış açısı getiriyor. Kolay kullanılabilir arayüzü ile her yaş grubundan kullanıcının zorlanmadan kullanabileği bir ürün olması ve adının aksine onlarca üstün özelliği ile yaşam alanlarının vazgeçilmezi olacağını şimdiden kanıtlamış durumda.

İnterra Imini standart ikili elektrik kasalarına rahatlıkla monte edilebilir olması ile uygulayıcıların, ince dizaynı ve şık görünümü ile de mimarların gözdesi haline gelmiştir.

 • INTERRA Imini
  Stainless Steel
 • INTERRA Imini
  Acrlic Black
 • İnterra İmini
  Imini

INTERRA Imini ürünü için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle iletişime geçin.

İletişime GeçWhatsapp İle İletişime Geç
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by