Akılllı Ev Sistemleri Tanıtımı | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Mar 03
Akıllı Ev Otomasyon Sistemi Nedir

Akılllı Ev Sistemleri Tanıtımı

Akıllı ev sistemleri artık ülkemizde geniş bir uygulama alanı bulabilmektedir. Yeni yapıların büyük çoğunluğunda akıllı ev sistemleri tercih edilmeye başlanılmıştır. Bunun nedeni akıllı ev sistemleri tanıtımı işlerinin yetkili firmalar tarafından doğru olarak yapılabilmesidir. Firmamız, akıllı ev sistemlerinin her aşamasını, kullanmış olduğunuz cep telefonu, tablet gibi internet erişim olan tüm cihazlardan kontrol edebilmenizi sağlamakta ve sistem üzerindeki tüm entegre işlerini yapmaktadır.

INTERRA Imini

INTERRA Imini

Gelişmiş özellikleri sayesinde yaşam konforunuzun üst seviyelere çıkmasına yardımcı olan INTERRA Imini aydınlatma, perde-panjur kontrolü ve oda sıcaklığını kontrol etme gibi özellikleri bulunur. Kullanışlı ara yüzü sayesinde her yaşa hitab eden kullanıcı dostu kullanım sağlıyor. INTERRA Imini mimari tasarım açısından da görsel şıklığı ile ön planda yer alıyor.

Daha Fazla

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch

Zarif ve estetik tasarımı ile ön planda yer alan INTERRA Iswitch renk seçenekleri ile kullanıcısına kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor. Iswitch ile mekanlarınız da birden fazla anahtar kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm anahtarlarınızı tek bir INTERRA Iswitch üzerinde toplayarak aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve senaryolarınızı tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Akıllı Ev Otomasyon Sistemi

Akıllı ev sistemlerine dahil edilen, ses ve görüntü cihazları, aydınlatma ve ısınma sistemlerinin verimli kullanılması ile birlikte enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Akıllı ev otomasyonu sistemleri ve teknolojik gelişmeler sayesinde, evinizde kullanılmayan bölümlerde gereksiz ısınmayı ve aydınlatmayı önleyerek enerji tasarrufu sağlarken, bazı sistemlerin otomatik olarak çalışması sağlanmaktadır. Akıllı ev sistemleri tanıtımı ev sahiplerine doğru aktarıldığı zaman, daha çok talepler oluşmaya başlamaktadır. Firmamız yeni teknolojileri kullanarak, belirtilen ihtiyaçlara göre sistem kurulumları yapmaktadır.

Akıllı Ev Sistemleri Tanıtımı

Akıllı Ev Sistemlerinin Faydaları

İnsanlar akıllı ev sistemlerini, evlerini uzaktan kontrol edebilmek ve izleyebilmek için kullanmaktadır. Bazı insanlar yaşadıkları bölgelere göre bu sistemleri gereksiz olarak görebilir. Ancak akıllı ev sistemleri tanıtımı yerinde yapıldığında, sistemlerin kurulması için bölge farkı olmamaktadır. Evlerde enerji çeşitlerinin gereksiz kullanılması önlenerek tasarruf faydası sağlayacaktır. Akşam eve gelmeden önce akıllı ev sistemlerini kullanarak, ısıtma sistemlerini çalıştırarak eve geldiğinizde evinizi sıcak bulabilirsiniz. Sabah evden çıkmadan hazırladığınız yemeğinizi ocağı koyabilir ve yine akşam eve dönerken ocağın yanmasını sağlayarak, eve geldiğinizde yemeğiniz pişmiş olacaktır.

Güvenlik Alanındaki Faydaları

Hayatımızda en çok evlerimizin güvenli olmasına ve evde olmadığımız zaman dış tehlikelere karış korunaklı olmasını isteriz. Özellikle tatile gittiğinizde, sizin evde olmadığınızı anlayan hırsızlar evinize girmek için fırsat arayacaktır. Evlerinize yapacağımız akıllı ev sistemleri sayesinde, tatilde iken uzaktan evinizin ışıklarını belirle aralıklarla yakıp söndürerek evde olduğunuz görüntüsü verebilir ve hırsızlık olaylarını önleyebilirsiniz. Görüntü sistemleri sayesinde evinizin içini ve dışını uzaktan izleyerek durum kontrolü yapabilirsiniz. Yine yapacağınız kontrollerle, muslukların açık kalmasını, ışıkların gereksiz yanması gibi durumların önüne geçebilirsiniz. e-akilliev.com sitemizden tüm akıllı ev sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses ve Sinema Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Hemen Bilgi Alın!

Sistemlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle
hemen iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

 

Katalog İste İletişime Geç !

Diğer Yazılar
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by