Bang Olufsen - INTERPOINT Teknoloji

Bang Olufsen

Bang Olufsen

Bang Olufsen Ses Sistemi ve Televizyonlar.
Kusursuz tasarım ve eşsiz modelleriyle Ses ve Görüntü Sistemleri.

Showroom Randevu Al
Ses Sistemi ve Sinema Sistemi ürünlerimizle projenizi size özel olarak dizayn ediyoruz. Siz de hemen Bang Olufsen ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Bang Olufsen
  • Bang Olufsen
  • Bang Olufsen
  • Bang Olufsen Ses ve Görüntü Sistemleri
  • Bang Olufsen

Bang Olufsen Tv

Danimarkalı bir şirket olan ve 1925 yılında kurulan Bang Olufsen, 90 yılı aşkın bir süredir ürettikleri ses ve görüntü sistemleriyle tüm dünyada kendine hayranlık uyandırmayı başarırken ek olarak yüksek seviye ses ürünleri üreten, ses ve görüntü sistemlerinde sektörünün en iyisidir. Bang Olufsen Akıllı ev sistemlerinde çok fazla kullanılan bir sistem olmakla birlikte, bir ses ve görüntü sisteminden beklenen tüm karşılığın fazlasıyla alınmasını sağlar. Sistem kalite, tasarım, performans ve görsellik konusunda en iyi verimin alınmasının yanında, kullanım ömrünün neredeyse sınırsız olduğu da belirtilmelidir.

Bang Olufsen Hoparlör

Bang Olufsen ’in ses ürünleriyle görüntü ürünlerinin kalitelerinin benzer olduğu söylenmekle birlikte ses sistemleri Beosound ve Beolab olarak, görüntü sistemleri de Beovision markası adını taşımaktadır. Akıllı ev sistemlerinde önemli bir yere sahip olan ses ve görüntü sistemleri konusunda en iyisine sahip olmak isteyenlerin tek tercihi olan Bang Olufsen; Televizyonlar, Ses sistemleri, Kablosuz ses sistemleri, Taşınabilir ses sistemleri konusunda dünya standartlarının da üstünde kalite tasarlamaktadır.
Bizimle İletişime Geç

Bang Olufsen Ses ve Görüntü Sistemleri

Bang Olufsen televizyonları Beovision Eclipse TV, Beovision Avant, Beovision Horizon, Beovision 14 çeşitlerinden oluşurken, ses sistemleri de BeoLab 90, BeoLab 50, BeoLab 20, BeoLab 19, BeoLab 18 ve BeoLab 17 olarak çeşitlendirilir. Kablosuz ses sistemleri Beosound Shape, Beosound 35, Beosound 1, Beosound 2, Beoplay M3, Beoplay M5, Beoplay A6, Beoplay A9 isimleriyle özenle seçilmiş kaliteli malzemelerden ve özel tasarımlardan oluşurlar.

Bang Olufsen İstanbul

Bang Olufsen ürünleri hakkında size daha fazla yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Showroom ziyaretimiz sayesinde ürünleri canlı olarak görebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Bizimle hemen iletişime geçin.
Ücretsiz Katalog İsteWhatsapp İle İletişime Geç
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Call Now Button