Akıllı Bina Çözümleri | E-Akıllı Ev
Blog
Ağu 16
Akıllı Bina Çözümleri

Akıllı Bina Çözümleri

Akıllı Bina Çözümleri

Akıllı Bina ÇözümleriAkıllı bina çözümleri tüm binanın iç ve dış koşullarının algılanmasını sağlar. Akıllı bina teknolojisi ilk kez 1980 yılında ABD’de uygulanmaya başlayan bir sistemdir. Bina için kullanılan kaynak ve enerjinin en aza indirilerek daha verimli ve güvenli bir yaşam alanı sağlanır. Bilgisayar ve akıllı telefonlara bağlanan akıllı bir sistem ile yaşam alanınız olan binayı sürekli gözlemleyebilmeniz ve haberdar olmanız sağlanır. Akıllı binaların iç ve dış mekânlarına yerleştirilen kamera sistemleri sayesinde yüksek güvenlik sağlanarak insanların çok daha güvenli bir binada huzur içerisinde yaşayabilmeleri sağlanır. Yaşam alanı olan evleri içeren binalar için uygulandığı gibi işyerleri için de uygulanan bir sistem olan akıllı bina teknolojisi bina giderlerini minimuma indirir.

Akıllı Bina Özellikleri

Akıllı bina çözümleri şu avantajları sunar, akıllı bina olarak inşa edilen ya da binaya sonradan uygulanan sistemler ile binaların daha güvenli ve ekonomik bir yaşam alanı oluşturulur.

  • HVAC sistemi ile ısıtma, iklimlendirme ve havalandırma sistemi otomatik olarak çalışır.
  • Akıllı bina uygulaması ile elektrik kullanımı azaltılır.
  • Bina güvenliği en üst seviyeye çıkartılır.
  • Aydınlatma için akıllı sensorlar kurularak enerji tasarrufu sağlanır.

Akıllı bina teknolojisi ile kurulan tüm bu sistemler binanın daha güvenli ve konforlu bir yaşam alanına dönüşmesini sağlar. Akıllı bina sistemi olan bir binanın aylık giderleri çok daha az olur. Böylece daha ekonomik ve güvenli bir yerde hayatınızı sürdürebilmeniz sağlanır.

Akıllı Bina Çözümleri Sunuyoruz

Akıllı bina çözümleri sunuyoruz. Kurumsal çalışma prensibi ile binalarınıza uyguladığımız otomasyon sistemler ile yaşam kalitenizi yükseltiyoruz. Akıllı bina teknolojisi konusunda eğitimli ve sürekli kendini yenileyen teknik ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Binalarınız için uyguladığımız akıllı bina teknolojisi kusursuz ve mükemmel işleyen bir sistem oluşturur. Binalarınız tam anlamıyla güvenli hale gelir. Daha az enerji ile daha yüksek verim almanız sağlanır. Havanın durumuna ve güneş ışığına göre otomatik olarak havalandırma, iklimlendirme ve ısıtma sağlayan otomasyon sistem ile daha yüksek oksijene sahip sıcacık bir yuvaya sahip olursunuz. Akıllı bina çözümleri için en iyi hizmeti firmamızdan alabilirsiniz.

 

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by