Güvenlik Kamera Sistemleri Tavsiye | E-Akıllı Ev
Blog
Ağu 08
Güvenlik Kamera Sistemleri Tavsiye

Güvenlik Kamera Sistemleri Tavsiye 

Güvenlik Kamera Sistemleri Tavsiye

Güvenlik Kamera Sistemleri TavsiyeGüvenlik kamera sistemleri tavsiye edilmektedir bunun nedeni ise, güvenlik kamera sistemleri iç ve dış mekânlarda güvenlik amacıyla kurulan kamera sistemi ile alınan görüntünün kayıt altına alınmasını içeren bir güvenlik sistemidir. Günümüz şehir hayatında hırsızlık, kundaklama ve terör olaylarının artması ile daha kapsamlı bir güvenlik ihtiyacı doğmuştur. Daha kapsamlı bir güvenlik sağlanabilmesi amacıyla  Mekânlara kurulan kamera sistemi iç ve dış alanları sürekli gözlemleyip kayıt altına alarak insanların daha güvenli ve huzurlu bir yaşam sürmelerini sağlar. Apartman ve sitelerde, hastanelerde, okullarda, otellerde, cafe, bar, restoran, mağazalar, fabrikalar, büro ve sokaklar gibi birçok alanda güvenlik kamera sistemleri kullanılıyor.

Güvenlik Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Güvenlik kamera sistemleri tavsiye edilen ideal kurulum sistemi şu aşamalar ile çalışır:

  • Kamera,
  • Mercek,
  • DSP,
  • AFP,
  • DVR

Güvenlik kamera sisteminde kurulan kamera içerisinde bulunan mercek karşılaştığı sensörü toplar ve bu ışığı AFP’ ye getirerek dijital sinyale çevirir. AFP’den bu sinyal DSP’ye ulaşarak görüntü elde edilmiş olur. En son elde edilen bu görüntü DVR video kayıt sistemi ile kayıt altına alınır. Güvenlik kamera sisteminin bu işleyişi kameranın kurulduğu alandaki tüm görüntüyü kayıt altına almayı sağlar. Bu güvenlik sistemi dışarıdan gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bir özellik taşıdığı gibi işyerlerinde işçilerin denetimi ve daha verimli bir çalışma sergilemeleri için de kullanılır.

Güvenlik Kamera Sistemleri Hizmeti

Güvenlik kamera sistemleri tavsiye ederken kurulacak alanın ihtiyacına uygun kamera seçimi ve projelendirmesi konusunda titiz bir çalışma uygulayarak en üstün güvenlik sistemini oluşturuyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı ile en yeni teknolojiyi kullanarak güvenlik kamera sistemleri kuruyoruz. Güvenlik kamera sistemleri konusunda eğitimli ve sürekli kendini yenileyen teknik ekibimiz kusursuz güvenlik sistemleri kurar. Güvenlik sistemi oluşturulmak istenilen alan incelenerek gece ve gündüz görüşüne, gözlemlenecek alanın genişliğine uygun kamera sistemleri seçilerek kurulumu gerçekleştirilir. Güvenlik sistemi gerekli bilgisayar ve akıllı telefonlara yönlendirilerek kişilerin sistemin kurulduğu alanı sürekli izleyebilmeleri sağlanır. Bu sistem hem en üst seviyede güvenlik sağlanması hem de işyerlerinde çalışanların takibi için ideal bir çözüm sunar.

 

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by