İnterra Akıllı Ev | E-Akıllı Ev
Blog
Tem 18

İnterra Akıllı Ev

İnterra Akıllı Ev

İnterra Akıllı EvTürkiye’nin 32 ülkeye ihracat gerçekleştiren firması İnterra akıllı ev çözümleri, her türlü projenize uygun olarak alanında uzman yazılımcılar ve bilişimciler tarafından hazırlanmıştır. Modern dünyanın icat ettiği akıllı ev kavramını yerli ve milli imkanlar ile size sunan firma, tüm konut tipleri için uygun çözümler ile size geleceğin teknolojisini sunmaktadır. İnterra akıllı ev konsepti yıllarca sürdürülmüş başarılı Ar-Ge çalışmalarının ürünüdür. Ülkemizin ve dünyanın öncelikli ihtiyaçlarına ve sorunlarına yönelik olarak geliştirilen çözümler ile yapacağınız tercihlerden pişmanlık duymayacak, İnterra teknolojisi ile konforun ve güvenliğin tadını çıkaracaksınız.

İnterra Akıllı Ev Bize Neler Sunar?

Piyasada akıllı ev konseptine yönelik ürünler geliştiren ve çözümler sunan pek çok firmanın varlığı nedeni ile İnterra akıllı ev bize neler sunar sorusu aklınıza gelebilir. Firmamız farkını, gerçekleştirdiği yıllar süren Ar-Ge çalışmalarına borçludur. Sistemde kullandığı teknolojinin ileri teknoloji olmasının yanı sıra ürünlerinde kullandığı bileşenler yüksek kaliteye sahiptir. Yerli üretici tarafından size sunulan;

 • Yüksek konfor,
 • Yüksek güvenlik,
 • Enerji tasarrufu,
 • Evinize tam hakimiyet,
 • Zaman tasarrufu

Faydalanabilir, evinizde olmasanız bile seçtiğiniz çözüm paketlerinde yer alan özelliklere kolayca erişebilirsiniz. İnterra çözümleri sizi;

 • Hareket sensörleriyle hırsızlığa karşı korur.
 • Su basma sensörleri ile kapatmayı unuttuğunuz musluklardan veya kaçak bulunan tesisatın yol açacağı su basmasına karşı sizi korur.
 • Duman sensörü ile yangına karşı sizi korur.
 • Evinizin ısıtma ve soğutma sistemlerine tek bir kontrol paneli üzerinden müdahale edebilme fırsatı sunar.
 • Dilerseniz kontrol paneli dilerseniz ışık sensörü ile evinizin perdelerinin açılıp kapanmasını sağlama imkanı tanır.
 • Evinizin tüm aydınlatmalarına dilerseniz oluşturacağınız senaryo doğrultusunda, dilerseniz kontrol paneli yardımıyla gerekli müdahaleleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Akıllı evinizde sahip olduğunuz özelliklere ileride karar vermeniz halinde yeni özellikler ekleyebilme olanağı tanır.

İnterra akıllı ev bize neler sunar sorusuna sadece evinizden örnek vermek yetersiz kalacaktır. Firma tarafından sizin için geliştirilen kontrol panelinden dışarıdan vereceğiniz siparişleri, rezervasyonları veya ulaşım araçlarına erişimi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sayılan tüm bu avantajlara yerli üretici firma aracılığıyla sahip olmak ülkemiz adına oldukça gurur vericidir. İnterra 32 ülkeye ihracat gerçekleştirerek bölgede akıllı ev konseptinde lider konumdadır. Yenilikçi ve teknolojik çözümleri ile pazar sayısını her geçen gün artırmayı hedefleyen firmanın çözümlerinden önümüzde günlerde tüm dünyadan bahsedilecektir.

İnterra Akıllı Ev Fiyatları

Yerli üretici olmasının avantajı olarak İnterra akıllı ev fiyatları piyasada yer alan pek çok markaya göre oldukça uygun fiyatlarda yer almaktadır. Sistemin A’dan Z’ye projenize uygulanması talepleriniz için https://e-akilliev.com/ adresinden firmamız ile iletişime geçerek bayisi olduğumuz İnterra çözümlerine erişim sağlayabilirsiniz. Projenizi tarafımıza açıklamanız halinde talepleriniz ve önerilerimiz doğrultusunda hazırlayacağımız çözümleri profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla kısa sürede devreye alarak tarafınıza teslim etmekteyiz. Bayisi olmamız ve profesyonel ekiplerimizin bize sunduğu avantajlardan yararlanarak hızlı ve kaliteli montajı uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Üreticinin 32 ülkeye ihracat gerçekleştirerek kalitesini kanıtladığı ürünleri piyasada yer alan İnterra akıllı ev fiyatları arasından en uygun fiyata temin edebileceğiniz firmamıza ulaşmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemizden bize ulaşarak projeniz için teklif ve hizmet alabileceğiniz gibi akıllı ev sistemleri ve otomasyonlar ile ilgili sunduğumuz güncel gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by