İnterra Akıllı Ev Sistemleri | E-Akıllı Ev
Blog
Tem 18
İnterra Akıllı Ev Sistemleri

İnterra Akıllı Ev Sistemleri

İnterra Akıllı Ev Sistemleri

İnterra Akıllı Ev SistemleriYüksek teknoloji ve kusursuz yazılım gerektiren işlerde yerli firmalara olan ön yargıyı kıran İnterra akıllı ev sistemleri ile tüm dünyaya yayılmayı başarmış, ülkemizin alanında en yetkin kuruluşudur. Geliştirdiği ürünlerin kullanıcılarına güvenlik, konfor ve hız kazandırmasının yanı sıra tüm dünyanın ortak problemi olan enerji tasarrufuna da katkı sunması, İnterra’yı yurt dışında faaliyet gösteren rakipleri arasında kısa sürede tercih edilir konuma yükseltmiştir. İnterra akıllı ev sistemleri size bilim kurgu filmlerinde görmüş olduğunuz teknolojiyi ayağınıza kadar getirerek ihtiyaçlarınız için yurt dışı firmaları araştırma tercihinden vazgeçirmektedir. Ülkemiz ile birlikte 50 ülkede ürünleri kullanılan firmanın tüm konut ve ticari işletmeler yönelik sunduğu çözümler sizi memnun etmeye yetecektir.

İnterra Akıllı Ev Sistemleri Ne İşe Yarar?

Akıllı ev teknolojisi ile ilgili yayınlanan reklamlarda yer alan birkaç özellik dışında pek çok kişi teknolojinin tam olarak içeriğinden haberdar değildir. İnterra akıllı ev sistemleri ne işe yarar sorusunun cevaplanarak sahip olunacak avantajlardan bahsetmek büyük bir farkındalık oluşturacaktır. Hakkında yeterince bilgi sahibi olunmadığı için akıllı ev konseptinden yıllardır uzak kalan pek çok konut ve işyeri sahibi, ülkemiz sınırları içerisinde bu işi büyük bir profesyonellikle yaparak tüm dünyaya teknoloji satışı gerçekleştirdiğinden habersizdir. İnterra firması geliştirdiği opsiyonlu ürünler aracılığıyla;

 • Evlerin aydınlatma, havalandırma ve ısıtma/soğutma sistemlerinin optimize edilmesinde başarılı sonuçlar elde ederek tüm bu sistemlere tek bir kontrol panelinden erişim sağlar. Talep edilmesi halinde bu sistemlerin çalışması/durdurulması için belirlenen senaryolar programlanarak belirtilen senaryo doğrultusunda tüm sistemler otomatik olarak çalışabilir.
 • Benzer senaryolar ile evlerin perdelerinin açılıp/kapanması sağlanabildiği gibi sahip olunan kontrol paneli üzerinden evin herhangi bir odasının perdesine müdahale edilebilir.
 • Yangın, hırsızlık ve su baskınına karşı geliştirdiği sensörler ile 24 saat kesintisiz güven içerisinde yaşama lüksünü elde edersiniz.
 • Sistemleri optimize etmesinin ve gereksiz kullanımın önüne geçmesi konforu getirmesinin yanı sıra gereksiz enerji sarfiyatını da engelleyerek enerji tasarrufu sağlar. Sağlanan tasarruf ile sistem kendi maliyetini kullanım süresi içinde kullanıcısına iade eder.
 • Sistem sadece ev içerisinde değil dışarıdan giderilecek farklı ihtiyaçların da kontrol paneli üzerinden gerçekleştirilebilmesine olanak tanır. Örneğin oturduğunuz yerden ayağınıza taksi çağırabilir, evinize yemek siparişi verebilirsiniz.
 • Sistem uluslararası geçerli bir sistemlere entegre olarak çalışabildiği gibi herhangi bir entegre cihazla uyumlu çalışabilmesinin yanı sıra sonradan özellik eklenmesine müsait bir yapıdadır.

Sayılan tüm bu özelliklerden yararlanmak için evde olmanıza gerek duyulmamaktadır. Akıllı cihazının aracılığıyla yukarıda sayılan tüm özellikleri tek bir dokunuş ile gerçekleştirebilirsiniz. İnterra akıllı ev sistemleri ne işe yarar sorusunun cevabı sadece konut projelerini içermemekte;

 • Otel,
 • Kamu binaları,
 • Ticarethaneler

İnterra firmasının kendisine sunduğu avantajlara sahip olabilmektedir.

İnterra Akıllı Ev Sistemleri Fiyatları

Sistemin sahip olduğu özellikler İnterra akıllı ev sistemleri fiyatları konusunda sizi tedirgin etse de İnterra firmasının yerli bir firma olması ve işinde uzman kadrosu size uygun maliyetlerle çözüm sunmaktadır. İnterra akıllı ev sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak ve sistemlerden faydalanmak istiyorsanız hemen https://e-akilliev.com/ adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bilgilerinizi ve projenizi tarafımıza kolayca ileterek size sunacağımız uygun fiyatlı hizmetten faydalanabilirsiniz.

 • Bina otomasyonu,
 • Villa otomasyonu,
 • Ofis otomasyonu,
 • Otel otomasyonu,
 • Yat otomasyonu

İçin İnterra teknolojisi kullanılarak sunulan hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by