Akıllı Ev Otomasyonu Sistemi | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Şub 16
INTERRA Dnd

Akıllı Ev Otomasyonu Sistemi

Akıllı ev otomasyonları için yıllar önce gerçekleştirilmesi zor bir iş olarak görülüyordu. Günümüzde akıllı ev otomasyonu sistemi çeşitleri yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Evlerde, ısıtma ve soğutma sistemleri, aydınlatma sistemleri, elektronik cihazlar, perdeler, garaj kapıları gibi sistemlerin otomatik olarak kontrol edilmesi akıllı ev otomasyon sistemleri sayesinde yapılabilmektedir. Bir zamanlar sadece filmlerde gördüğümüz bu sistem şimdi ülkemizde yeni yapılan evlerin birçoğunda kullanılmaktadır.

INTERRA Imini

INTERRA Imini

Gelişmiş özellikleri sayesinde yaşam konforunuzun üst seviyelere çıkmasına yardımcı olan INTERRA Imini aydınlatma, perde-panjur kontrolü ve oda sıcaklığını kontrol etme gibi özellikleri bulunur. Kullanışlı ara yüzü sayesinde her yaşa hitab eden kullanıcı dostu kullanım sağlıyor. INTERRA Imini mimari tasarım açısından da görsel şıklığı ile ön planda yer alıyor.

Daha Fazla

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch

Zarif ve estetik tasarımı ile ön planda yer alan INTERRA Iswitch renk seçenekleri ile kullanıcısına kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor. Iswitch ile mekanlarınız da birden fazla anahtar kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm anahtarlarınızı tek bir INTERRA Iswitch üzerinde toplayarak aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve senaryolarınızı tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Akıllı Ev Sistemleri Otomasyonu

Akıllı ve otomasyonu sistemi tanım olarak, evinizdeki, ışıkların, ısıtma sistemlerinin, perdelerin açılıp kapatılması, giriş kapılarının otomatik olarak çalışması olarak tanımlanır. Akıllı ev sistemleri ‘nde, eve geldiğinizde, kapıya takılan bir sensör sayesinde koridordaki ışıklar yanmaya başlayacak, ısınma sistemleri çalışmaya başlayacak, açık perdeler kapanmaya başlayacak gibi birçok sistem kendiliğinden çalışacaktır. Evlerinize bu sistemi kurdurabilmeniz için web sitemizi inceleyebilir ve bizimle irtibata geçebilirsiniz. Evinizle ilgili yapacağınız tüm yenilikleri hayal etmeniz yeterlidir. Gerçekleştirmek bizim işimizdir.

Akıllı Ev Otomasyonu Sistemi

Akıllı Ev Otomasyonu Sağladığı Faydalar

Akıllı ev sistemleri, kişilerin uzaktan evlerini kontrol etme imkanı vermektedir. Akıllı ev otomasyonu sistemi işlerine küçük sistemler ile başlayabilir ve zamanla bu sistemleri genişletebilirsiniz. Akıllı ev otomasyonları sayesinde, ışıkları otomatik olarak kontrol edebilirsiniz. Bu sistem sayesinde ışıklar açık kaldı endişesinden kurtulmuş olursunuz. Bu size enerji tasarrufu sağlayacaktır. Evde olmadığınız ve özellikle tatilde olduğunuz dönemlerde, uzaktan kontrolle ışıkların zamanla yanıp sönmesini sağlayarak, evde görüntüsü verebilir ve hırsızlık olaylarını önleyebilirsiniz. Harekete duyarlı kamera sistemleri sayesinde davetsiz misafirlerden sizleri anında haberdar edecektir. Tüm sistemleri için gelişmiş teknolojileri kullanmaktayız.

Akıllı Ev Otomasyonu Senaryoları

Evlerinize yapacağımız akıllı ev otomasyonlarının otomatik çalışabilmesi için kendinize bir senaryo belirlersiniz ve sistem üzerinde yapacağımız ayarlamalar ile sizin bu senaryonuza göre sistem çalışacaktır. Eve geldim senaryosu, dışarıdan eve geldiğinizde, akıllı sistemler çalışmaya başlayacak ve kapı açıldığında, ışıklar yanacak, perdeler kapanacak, ısı sistemleri çalışacak, istediğiniz elektronik cihazlar çalışmaya başlayacaktır. Evden ayrıldım senaryosu ise evden ayrıldığınızda ve sistem çalıştığında, kapılar ve pencereler otomatik kilitlenecek, elektrik sistemleri kapanacaktır. Senaryoyu siz belirleyeceksiniz, firmamız senaryonuz için tüm sistem kurulumunu ve ayarlamasını yapacaktır.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses ve Sinema Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Hemen Bilgi Alın!

Sistemlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle
hemen iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

 

Katalog İste İletişime Geç !

Diğer Yazılar
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by