Akıllı Ev Bina Otomasyonu | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Şub 16
INTERRA Touch Panel

Akıllı Ev Bina Otomasyonu

Yaşam alanlarının tamamına uygulanabilen akıllı ev bina otomasyonu, eksiksiz kombinasyon sistemi ile konfor sağlar. Perde – panjur sistemlerinden klimaya, ısıtma sistemlerinden otopark otomasyon sistemlerine dek geniş kapsamda dizayn edilmektedirler. Akıllı ev sistemleri ‘nde, güvenlik üst seviyede sağlanır. Yangın alarm sistemi, hırsızlık alarm sistemi, doğalgaz ve sel alarm sistemleri kullanılmaktadır.

INTERRA Imini

INTERRA Imini

Gelişmiş özellikleri sayesinde yaşam konforunuzun üst seviyelere çıkmasına yardımcı olan INTERRA Imini aydınlatma, perde-panjur kontrolü ve oda sıcaklığını kontrol etme gibi özellikleri bulunur. Kullanışlı ara yüzü sayesinde her yaşa hitab eden kullanıcı dostu kullanım sağlıyor. INTERRA Imini mimari tasarım açısından da görsel şıklığı ile ön planda yer alıyor.

Daha Fazla

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch

Zarif ve estetik tasarımı ile ön planda yer alan INTERRA Iswitch renk seçenekleri ile kullanıcısına kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor. Iswitch ile mekanlarınız da birden fazla anahtar kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm anahtarlarınızı tek bir INTERRA Iswitch üzerinde toplayarak aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve senaryolarınızı tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Akıllı Ev Tasarımlarında Uygulanabilen Formlar

Akıllı evler; kullanılabilen tüm elektronik cihaz ve makinelere uygulanabilir formdadır. akıllı ev ve otomasyon sistemleri, uzaktan erişilebilir formları, uzaktan kontrol ve kumanda işlevleri ile rahatlık sağlar. Otomatik sistemler veya kişiye özel kullanım modülleri ile elektronik cihazların, konforlu yaşam alanı sağlar.

İstenilen zamanda ısıtma ve soğutma sistemlerinin ayarlanması, istenilen zamanda havalandırma yapılması, istenilen zamanda güneşin en şık manzaraları için panjur sistemleriyle, hayatın her alanına keyif katan tasarımlardır.

Akıllı Ev Sistemleri Bina Otomasyonu

Dış Alan Otomasyon Sistemleri

Otopark otomasyon sistemleri, ev, bina, site, şirketler ve pek çok alanda, güvenlik formülleri olarak kullanılmaktadır. Otopark otomasyon sistemleri, akıllı ev konseptlerinde ışın bariyerleri gibi farklı geçiş sistemleriyle uygulanır. Akıllı ev bina otomasyonu sistemleri, dokunmatik paneller ve entegre tasarımlar ile evin iç ve dış alanlarında konfor sağlar.

Akıllı ev sistemleri dahilinde, kombine olarak kullanılan güvenlik sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri, yaşam alanlarınızda ekstra güvenlik sağlayan formüllerdir. 7/24 güvenlik kamerası formu, alarm güvenlik kontrolleri ve kolay kullanım özellikleriyle, iç ve dış alanlarda güven sağlar.

Akıllı Ev Güvenlik Sistemleri

Yaşama keyif ve güven katan akıllı ev bina otomasyonu sistemi, geçiş güvenlik sistemlerinin yanı sıra güvenlik sistemleriyle daima güvende olmanızı sağlar. Dijital kayıt ve görüntü sistemleri, dijital giriş ve kilit sistemleri, yüz tanıma ve parmak izi geçiş sistemleri gibi oldukça kapsamlı ve güvenlik etkili donanımlar uygulanır.

Akıllı ev sistemlerinde en güncel teknolojiler kullanılarak, modern yazılımlar ve ekstra güvenlik sağlayan entegre ürünler kullanılmaktadır. Güvenlik sistemlerinde iç ve dış alan kamera donanımları, alarm güvenlik donanımları ve geçiş sistemleri senkronize olarak uygulanır. Mobil kontrol sistemleri ile dilediğiniz her an kontrol sağlayabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses ve Sinema Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Hemen Bilgi Alın!

Sistemlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle
hemen iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

 

Katalog İste İletişime Geç !

Diğer Yazılar
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by