Akıllı Ev Tanıtımı | E-Akıllı Ev
Blog
Tem 08
Akıllı Ev Tanıtımı

Akıllı Ev Tanıtımı

Akıllı Ev Tanıtımı

Akıllı Ev TanıtımıGelişen teknoloji ile daha güvenli ve konforlu bir ev yaşamı için oluşturulan akıllı ev sistemleri, kişilerin uzaktan da evlerini yönetebilmelerini sağlıyor. Ev içerisine kurulan otomasyon sistem akıllı telefon ya da tabletinize bağlanarak ev içerisindeki olayları bir tuşla idare etmenizi sağlar. Akıllı ev tanıtımı yapılırken akıllı evlerin güvenliği ön plandadır. Zira insanların yaşam alanının en üstün güvenlik sistemi ile korunması onların huzurlu bir evde yaşamalarını sağlayacaktır. Garaj ve ev kapısının yüz tanıma teknolojisi ile yalnızca sistemin tanıdığı kişilere açılması ve ev çevresinde görülen yabancı bir şahıs olursa anında sistemin telefonunuza mesaj göndermesi büyük bir güvenlik sağlar. Akıllı ev sistemi ile can ve mal güvenliğiniz koruma altına alınır. Akıllı ev sistemi ile evinizin ısı durumunu akıllı telefonunuzdan yöneterek istediğiniz saatte açıp kapatabilirsiniz. Bu özellik ile eve gelmeden önce ısıtma sistemini açarak sıcak bir eve gelmeniz size büyük bir konfor sunar. Ayrıca enerji tasarrufu da sağlamış olursunuz. Akıllı ev teknolojisi ile mutfak eşyalarınızı da sisteme dâhil ederek eve geldiğinizde kahveniz hazır olabilir ya da dışarı çıkarken bir aleti açık unutma korkusunu yaşamazsınız.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemleri zaman ayarlı olaylar ve tetikleyici olaylar için kurulur. Zaman ayarlı otomasyon sistemi ile belirli zamanlar için yaptığınız belirlemeler istediğiniz saatte yapılır. Örneğin sabah belli bir saatte camlarınızın açılıp evinizin havalandırılması ve istediğiniz saatte kapatılması gibi ya da akşam bahçe aydınlatmanızın belli bir saatte açılıp sabah kapanması gibi zamanlayıcı sistemler siz uzakta iken evinizi idare eder. Yine tetikleyici sistemler istediğiniz olayları otomatik gerçekleştirir. Çocuk odasının kapısı açıldığında ışığının yanması veya oda içerisinde hareket yoksa ışığın kapanması gibi olaylar otomatik gerçekleşir. Tetikleyici sistem ile evinizin ya da garajınızın kapısı sizi gördüğü an açılır ve size büyük bir kolaylık sağlar. Sizden başka hiç kimseye açılmayacak olması da büyük bir güvenlik imkânı sunar.

Akıllı Ev Teknolojisinin Avantajları

Akıllı ev teknolojileri insan hayatını daha güvenli hale getiren ve büyük kolaylık sağlayarak daha konforlu ve huzurlu hale getiren teknolojilerdir. Akıllı ev tanıtımı yapılırken enerji tasarrufu sağlama özelliği de unutulmamalıdır. Evinizde bir cihazın açık kalma korkusu ve kaygısı akıllı ev ile ortadan kalkar. Böylece daha huzurlu ve mutlu bir yaşamınız olur.

Akıllı Ev Hizmeti

Gelişen teknolojinin tüm inceliklerini kullanarak en mükemmel akıllı ev sistemleri hizmeti sunuyoruz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve eğitimli teknik ekibi ile akıllı ev sistemleri kurar. Akıllı ev sisteminden istediğiniz tüm özellikleri en iyi şekilde gerçekleştirerek hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile akıllı ev tanıtımı projelerimizi kendimizi yenileyerek sürdürüyoruz. En kusursuz akıllı ev hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

 

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by