Ev Güvenlik Sistemleri | E-Akıllı Ev
Blog
Tem 08
Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri

Ev güvenlik sistemleri kurulmadan önce sistemin kullanılacağı evin boyutu ve ihtiyaçları ekipler tarafından belirlenir.  Kurulacak olan sistemlerin gerekli malzemeleri sirenler, dedektörler, sistem merkezi oluşturulur. İsteğe bağlı olarak güvenlik sistemi kullanıcının akıllı telefonuna ya da bilgisayarına bağlanabilir. Yangın ve gaz kaçakları gibi durumlar da sis ve duman dedektörleri yerleştirilir. Hırsızlık için kurulan sistem de hareket algılayıcı sensörler yerleştirilir. Bu sensörler sis, duman ve hareket algıladıklarında sistem merkezini uyarır ve sirenler öter. Sirenlerin ötmesi ile birlikte sistemden kullanıcının akıllı telefonuna uyarı sinyali gönderilir. Sinyaller sayesinde eviniz de olanları önceden öğrenerek erken müdahale edebilirsiniz.

Ev Güvenlik Sistemleri ‘nin Faydaları Nelerdir?

1-     Eviniz de yaşanacak yangın, hırsızlık, gaz kaçağı gibi tehlikeli durumları önceden öğrenerek büyük zararlar yaşamanızı önler.

2-     Kokusunu alamadığınız zehirli gazları önceden öğrenerek zehirlenme vakalarının yaşanmasını önler.

3-     İş, seyahat ve tatil gibi evinizden uzak kaldığınız durumlar da gözünüz arkada kalmaz ve evinizi her türlü tehlikeye karşı korumuş olursununuz.

4-     Ev güvenlik sistemleri sayesin de sadece evinizi korumakla kalmaz su, elektrik ve ısınma gibi ihtiyaçlarınızı siz ev de yokken bile sisteme akıllı telefonunuz ile bağlanarak kontrol edebilirsiniz.

5-     Güvenlik sistemleri sayesin de elektrik harcamalarınızı kontrol altına alabilirsiniz.

6-     Siz eviniz de yokken eviniz de olan video çekme özelliği olan güvenlik sistemi sayesin de evinize döndüğünüz de eviniz ve etrafında olan biten her şeyi izleyebilirsiniz.

7-     Güvenlik sistemleri maddi ve manevi kayıplar yaşamamanız için önceden önlem alır.

Ev Güvenlik Sistemi Fiyatları

Ev güvenlik sistemleri  fiyatları evin büyüklüğü, kullanılacak cihazların sayısı, güvenlik sisteminin akıllı cihazlar ile olan bağlantısı, video kaydı ve garanti süresine göre değişiklik gösterir. Ayrıca güvenlik sisteminin montajı firma ekipleri tarafından yapılırsa güvenlik sistemi ücretinde farklılık yaşanacaktır. Güvenlik sisteminin yararları düşünüldüğünde sistemlerin fiyatları aslında maliyetli değildir. Sizlerde sevdiklerinizin ve değerli eşyalarınızın güvenlik sistemleri ile korunmasını isterseniz firmamızdan kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Evinizin güvenliği için sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında sitemizden bilgi edinebilirsiniz.

 

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by