Ev Hırsız Alarm Sistemleri | E-Akıllı Ev
Blog
Tem 07
Ev Hırsız Alarm Sistemleri Fiyatları

Ev Hırsız Alarm Sistemleri

Ev Hırsız Alarm Sistemleri

Yeni çıkan icatlar ve tasarımlarla hırsızlar da bir eve girme ve çalma konusunda her gün farklı bir vaka ile karşımıza çıkmaktadırlar. Çelik kapı, yüksek zeminli daireler, üst katlarda oturmak yalnız başına hırsızlardan korunmak için artık geçerli bir çözüm değildir. Maalesef ki bu yüzden birçok insanın maddi manevi canı yanmaktadır. Ev hırsız alarm sistemleri siz evdeyken de dışarıdayken de gözünüz arkada kalmadan güvenli bir şekilde evinizi bırakmanızı sağlar.

Ev Hırsız Alarm Sistemleri

Ev Hırsız Alarm Sistemlerinin Yararları

Kötü niyetli kişilere karşı tam kapsamlı koruma sağlar. Alarm sistemi sayesinde yangın, deprem gibi acil durum gerektirecek olaylar için de tam kapsamlı olarak hizmetinizdedir. Ev hırsız alarm sistemleri olarak birçok ürün grubu seçeneği ile hizmet vermekteyiz. Evinizin konumu, oda sayısı, gibi özelliklere göre görüntülü ya da görüntüsüz alarm sistemleri kurularak güvenliğiniz sağlanmaktadır. Görüntülü alarm sistemlerinde 7/24 mobil uygulamadan da takip edebilme avantajınız bulunmaktadır. Sistem durumu öğrenme özelliği dışında fotoğraf çekebilme sayesinde tehlike durumunda sizlere her açıdan kolaylık sağlar. Mobil cihaz ya da tabletiniz üzerinden aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

Ev Hırsız Alarm Sistemi Nelerden Oluşur?

Alarm sistem paketleri evin durumuna ve ücret gruplarına göre ayrılmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına her paketlerimizde müşteri memnuniyetini sağlama ilkesiyle hareket etmekteyiz. Kablo alarm paketi içerisinde; alarm paneli, şifre paneli, manyetik kontak, siren, akü, hareket detektörü bulunur. Ev hırsız alarm sistemleri mekânların farklı şekillerde olmasından dolayı alarm sistemi malzemeleri ve ürünleri de farklılık göstermektedir. Acil durum butonu sayesinde olağanüstü bir durumda basarak genel merkeze sinyal göndererek müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için evinizde kullanacağınız alarm sistemi sayesinde kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Sunduğumuz hizmetlerle müşteriler tarafından olumlu bir dönüşüm alarak güvenliğinizden emin olmak adına oluşturulmuş firmamız her zaman sizinle.

Akıllı bellek sayesinde tehlike anında sizin yerinize adresinize emniyet güçlerini yönlendiren sistem bunun dışında yakınlarınıza da haber vermektedir. Sizlerin belirleyeceğiniz özel şifreniz ile alarmı kapatabilirsiniz. Alarm çeşit içeriğinde polis, itfaiye, ambulans gibi birimin yönlendirilmesi sağlanmış olur. Hırsızlık olayı gerçekleşmeden önlem almanızı sağlayarak can ve mal güvenliğinizin korunmasını sağlar.

Hayati önem taşıyan alarm sistemi güvenliği sağlamak için günümüzde çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Sizlere bu hususta ürün tanıtımlarımızı yaparak istediğiniz şekilde ürün teslimatı ve kurulumunu yapmaktayız. En küçük bir harekette bile devreye giren alarm sistemi ışıklı uyarı ve siren sistemiyle anında güvenliği sağlar. İş yerlerinde olduğu kadar artık evlerde de kullanılması gerekli olan alarm sistemleri can ve mal güvenliğiniz için oldukça önem arz etmektedir. Çok büyük maliyetler gerektirmeyen alarm sistemlerimiz artık herkesin sahip olabileceği çeşittedir. Firmamızın sunduğu bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by