Yerli Üretim İnterra Akıllı Ev | E-Akıllı Ev
Blog
Eyl 25
Yerli Üretim INTERRA Akıllı Ev

Yerli Üretim İnterra Akıllı Ev

Otomasyonda Bir İlk Yaşanıyor, Yerli Üretim Hız Kazandı

Yerli Üretim INTERRA Akıllı EvTürkiye bina otomasyonunda yurt dışına bağımlı bir ülkedir. Birçok ürünün temin edilmesi noktasında yurtdışı firmalar kullanılmakta olup, akıllı ev tasarımları oluşturulmaktadır. Özellikle yeni nesil akıllı ev sistemlerinin oluşturulmaya ve sektör içerisinde kullanılmaya başlaması ile otomasyon sistemlerinde hareketlilik yaşanmasına neden olmuştur.

Yaşam kalitesinin artmasına yardımcı olan yeni donanım ve yazılımlar bina içerisindeki tüm sistemleri tek bir merkezden kontrol etmenize olanak sağlıyor. Türkiye son dönemlerde yaptığı çalışmalar ile otomasyon konusunda kendisi geliştirmiş ve bu konuda profesyonel çalışma yapan firmaların ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Bina otomasyon sistemleri konusunda ilk kez çalışma yaparak adını duyuran ve yerli üretim olan İnterra ev sistemlerinin oluşturulmasında öncülük etmiştir. Yaptığı AR-Ge çalışmaları sonucunda akıllı ev teknolojisine artı değer kazandırmıştır.

Yerli Üretim İnterra Akıllı Ev Nedir ?

Akıllı ev teknolojisi konusunda çalışmalar yaparak alanında uzman ve genç yeteneklerden oluşan yerli bir firmadır. Firma akıllı bina sistemleri için gerekli olan alt yapıyı sağlıyor ve kişilerin ürünlerini rahat bir şekilde kontrol etmesine olanak sağlıyor. Evinizdeki tüm ürünleri tek bir merkezden kontrol etmenize olanak sağlayan İnterra özel olarak ürettiği ürünleri hem yerli piyasaya hem de yurtdışına gönderim sağlıyor.

Firma yerli üretim olmasından dolayı sektöre de öncülük ediyor ve yeni oluşumların meydana gelmesine olanak sağlıyor. Ar-Ge konusunda profesyonel bir alt yapıya sahip olmasından dolayı akıllı ev teknolojisinde sizi geleceğe taşıyor.

50 Ülkeye Akıllı Ev Teknolojisi İhracatı

İnterra yerli sermayeye sahip olarak hizmet vermekte olup ürünlerini 50 ülke ile buluşturuyor. Buda Türkiye açısından yerli sermayenin gururunu yaşatıyor. Bünyesinde bulundurduğu tüm ürünler en yeni teknolojiye sahip olup akıllı ev sistemleri için özel olarak tasarlanmıştır. Teknolojik ürünleri ile Avrupa pazarında kendine yer bulması ile de Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlıyor. Tüm ürünleri kullanıcı odaklı olmakla beraber teknoloji ile kişilerin refah düzeyinin de artmasına yardımcı oluyor.

Akıllı Ev Sistemlerinde Yerli Sermaye-Yerli Üretim

Akıllı ev sistemlerinin üretilmeye başlaması ile klimanızı, televizyonunuzu ve evinizde kullandığınız tüm teknolojik ürünleri tek bir merkezden kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz akıllı ev sistemlerinde istediğiniz tarz özelliği de ekletebiliyorsunuz. Aydınlatma kontrolü, ısı ayarlama, isterseniz piyasa şartları bile elinizin altında yer alıyor. Bu kadar özelliğin bir arada toplanması da yaşam kalitesinin artmasına destek oluşturuyor. Akıllı ev sistemlerinde yerli sermaye gücü ile teknolojik yatırımlar yapan İnterra bir ilki başararak ilk yerli akıllı ev sistemlerini üretmeyi başardı.

Yerli Üretimde Bir İlk Yaşanıyor

İnterra hem donanım hem de yazılım açısından Türkiye’nin akıllı ev teknolojisi üretiminde ilk yerli firması olarak sektörde yer alıyor. İster ofisler için isterseniz de binalarınız için yerli üretimin avantajlı dünyasından yararlanabilir ve kalite farkını gözlemleyebilirsiniz.

Teknolojide Dışa Bağımlılık Azalıyor

İnterra firmasının üretmiş olduğu yeni teknoloji sayesinde dışa bağımlılık azalıyor. Akıllı ev sistemlerinde yerli yazılımın kullanılması ve kişiye özel bir kullanımın da oluşturulabilmesi büyük avantaj sağlıyor. Teknolojiyi yakından takip eden firma Ar-Ge çalışmalarına da davam ederek yerli sermayenin gücünü diğer ülkelere de güvenilir bir şekilde taşıyor. İnterra firmasını takip etmek ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz blog yazılarımızı takip edebilir ve INTERRA Touch Panel, INTERRA Imini, INTERRA Iswitch gibi ürünler hakkında bu linklerden bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by