Akıllı Ev Avantajları | INTERPOINT Teknoloji
Blog
Şub 16
INTERRA Iswitch

Akıllı Ev Avantajları

Akıllı ev teknolojisi, birbirinden bağımsız olan ev aletlerinin uzaktan bir kumandaya bağlanarak aynı ağ üzerinden kontrol edilmesini mümkün kılar. Gelişen teknoloji ile beraber akıllı ev otomasyonuna sahip olabilmek, evi uzaktan kontrol edebilmek tek bir kumanda ile sağlanabilir. Mobil cihazlarla da uyumlu bir şekilde çalışan bu teknoloji, akıllı ev avantajları bünyesinde kullanıcısına pek çok konuda yardımcı olur.

INTERRA Imini

INTERRA Imini

Gelişmiş özellikleri sayesinde yaşam konforunuzun üst seviyelere çıkmasına yardımcı olan INTERRA Imini aydınlatma, perde-panjur kontrolü ve oda sıcaklığını kontrol etme gibi özellikleri bulunur. Kullanışlı ara yüzü sayesinde her yaşa hitab eden kullanıcı dostu kullanım sağlıyor. INTERRA Imini mimari tasarım açısından da görsel şıklığı ile ön planda yer alıyor.

Daha Fazla

INTERRA Iswitch

INTERRA Iswitch

Zarif ve estetik tasarımı ile ön planda yer alan INTERRA Iswitch renk seçenekleri ile kullanıcısına kaliteli bir kullanım imkanı sağlıyor. Iswitch ile mekanlarınız da birden fazla anahtar kullanmanıza gerek kalmaz. Tüm anahtarlarınızı tek bir INTERRA Iswitch üzerinde toplayarak aydınlatma, perde/panjur, iklimlendirme ve senaryolarınızı tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla

Akıllı Ev Sistemleri Avantajları

Ev Aygıtlarını Yönetme

Ev içerisinde yer alan bütün aletleri tek bir ağ üzerine bağlayabilmek, ev yönetimi ve teknolojik gelişmeleri kullanabilmek açısından oldukça önemlidir. Tabletlere ya da akıllı telefonlara kurulacak uygulama ile beraber evde yer alan sayısız cihazı kontrol edebilmek mümkün olur. Akıllı ev avantajları arasında yer alan en önemli etkenlerden biri, ev içerisindeki cihazları uzaktan kontrol edebilmektir. Bu avantaj, kış aylarında eve girmeden kombinin açılması, yaz aylarında ise klimanın açılarak evin soğutulması şeklinde örneklendirilebilir.

Cihaz Esnekliği

Evlerde bulunan aletlerin akıllı teknoloji ile donatılması, ilerleyen dönemlerde gelişerek ilerleyecek olan bu teknoloji ile entegre bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Akıllı ev avantajları arasında bulunan bu nitelik, hali hazırda kurulu olan teknolojinin bir üst sürümü ile de çalışabilmesi anlamına gelir. Cihazların esnekliği konusunda kullanıcısına fayda sağlayan akıllı ev teknolojisi, ürünlerin her birinde geçerli bir entegre işlemi sağlar. Akıllı ev ile entegre olarak çalışan bu cihazlar, ilerleyen dönemlerde kalibre yeteneğine sahip olurlar.

Akıllı Ev Avantajları

Akıllın Evlerin Güvenlik Avantajları

Güvenliği Yükseltme

Akıllı ev teknolojisinin tercih edilmesindeki en önemli etken güvenlik unsudur. Olası doğal afetlere karşı uzaktan önlem alabilmek adına akıllı ev teknolojisinden yararlanılabilir. Evde olunmadığı sürelerde kombi, ocak gibi evin güvenliğini tehdit eden ürünleri kontrol edebilmek mümkün olur.

Ev otomasyon sistemlerinin içerisinde bulunan hareket algılayıcılar, otomatik kapı kilitleri, gözetleme kameraları güvenlik için somut önlemler alınmasına olanak tanıyabilmektedir. Evde yer alan alarmın kesildiği süreden itibaren belirli aralıklarla güvenlik uyarısı alma durumu da kullanıcının tercih edebileceği avantajlar arasında yer alır. Mobil cihaza yüklenecek olan uygulama, belirlenmiş olan süre aralıklarında evin kontrol edilmesi için uyarı gönderir.

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı Ev Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses ve Sinema Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri ürün gruplarımızı detaylı inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla

Hemen Bilgi Alın!

Sistemlerimiz ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki iletişim seçeneklerinden bizimle
hemen iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi sorabilirsiniz

 

Katalog İste İletişime Geç !

Diğer Yazılar
Call Now Button
Gönder
Whatsapp İle İletişime Geçin!
Merhabalar!
Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Bizimle hemen iletişime geçin!
Powered by